Koupelna je poměrně malá místnost v domě, ve které obvykle ukládáme spoustu věcí. Nejdůležitější je maximálně využít celý jeho povrch. Pro udržení pořádku je nejlepší vybavit se vhodnou prostornou koupelnovou policí. V obchodě Emako jich najdete široký výběr.

Koupelnové police – vneste do své koupelny pořádek

Regály do koupelny by měla usnadňovat organizaci a především mít praktickou funkci, mělo by se na ni vejít tolik produktů, kolik potřebujeme, a umožnit nám je správně uspořádat. V koupelně skladujeme především široký sortiment kosmetiky, ručníků, mycích a pečujících doplňků, ale také pracích a čisticích prostředků, které jsou někdy poměrně těžké. Taková skříňka by proto měla být solidní, pevná a odolná vůči poškození, vyrobená z nejkvalitnějších materiálů – a přesně takové jsou produkty Emako.

Emako má ve své nabídce mnoho typů skříněk – ty s otevřenými policemi či košíky, ale i ty uzavřené, se zásuvkami. Podle toho, kolik věcí na ně potřebujete položit, můžete si zvolit skříňky nízké nebo vysoké, úzké nebo širší. Některé police mají navíc koš na prádlo.

Koupelnové police Emako – pohodlí a elegance v jednom

Koupelnové police plní rovněž estetickou funkci. Většina výrobků Emako je univerzální a vhodná do každého typu interiéru. Můžete si vybrat dřevěné nebo kovové police, které se nejlépe hodí na surové povrchy. Emako nabízí pohodlné, prověřené, elegantní a oku příjemné koupelnové police, které rozhodně nenaruší estetiku místnosti.

Regály do koupelny – jak vybrat?

Abychom si vybrali tu pravou koupelnovou polici, je v první řadě nutné posoudit, jakou bude mít roli – kolik věcí na ní musíme uložit. Klíčovou otázkou je, kolik prostoru v koupelně lze takovému kusu nábytku přidělit. Po pečlivém změření byste měli zvážit, jaký typ výrobku pro nás bude nejvýhodnější – ten s otevřenými policemi, se zásuvkami, nebo třeba s uzavřenými skříňkami? V neposlední řadě bude důležitý styl, vzhled a barva skříně. Vše záleží na individuálních preferencích – někdo preferuje dřevo, jiný kov a další plast. Naštěstí firma Emako vychází vstříc očekávání širokého spektra zákazníků a nabízí všechny typy polic v dobré kvalitě, ale také za příznivou cenu.

freepik.com