Jestliže sháníte způsob, jak nabídnout k prodeji či pronájmu svou školku, případně jesle či dětskou skupinu, nejjednodušším způsobem je internetová inzerce. Vaše nabídka tak bude viditelná a dá o vás vědět potenciálním zájemcům.

Prodám školku

Prodám školku – právě tak by měl začínat váš inzerát, jestliže nabízíte školku. Na první pohled tak dáte jasně vědět, o jaký inzerát se jedná. Důležité je samozřejmě uvést také bližší informace. K předání jsou nabízeny školky, jesle či fungující dětské skupiny, v nabídce jsou tak i inzeráty „prodám jesle“ a další. Kromě toho je důležité uvést, jak prostory vypadají, zda jsou zkolaudované a další praktické podrobnosti.

Jesle na prodej

Dětské skupiny, školky či jesle na prodej mohou být různé. Proto je třeba vše v inzerátu specifikovat. Zvažte tedy, jaké informace jsou klíčové. Potenciálního zájemce rozhodně zaujme, pokud zmíníte, že se jedná o jazykovou školku, lesní školku či třeba Montessori školku. Díky tomu můžete najít toho nejlepšího zájemce, který hledá přesně to, co nabízíte. Nabízeny jsou školky nevybavené, tedy pouze samotné prostory, ovšem zájem je také o již zavedené školky a jesle se stálou klientelou. Žádná nabídka tedy není špatná.

Koupím jesle

Vzhledem k významnosti školek a jeslí je jisté, že zájemce najdete. Mnoha lidem se totiž hlavou honí myšlenka „koupím jesle“ a čekají na tu pravou příležitost. Neváhejte proto a sepište svůj inzerát, který vám umožní rychlý prodej. Inzertní portál se postará o to, aby se váš inzerát mezi ostatními nabídkami neztratil. Díky praktické funkci přímo u inzerátu vás může zájemce přímo kontaktovat.

Prodej jeslí a školek probíhá bez provize a je velmi jednoduchý. Jedná se tak o praktický a snadný způsob, jak zveřejnit svou nabídku a zpřístupnit ji tak mnoha různým lidem.