Specialistou na tepelná čerpadla v Plzni je Tenaur. Drží si zde dlouholetou pozici poradce i specialisty na instalace, dodávku a montáž tepelných čerpadel. Schůzku si můžete domluvit přímo v Plzni nebo ve Stodě, kde Tenaur dlouhodobě sídlí. A s čím vám odborníci z Tenauru mohou poradit? Od žádosti o dotace po samotnou dodávku zařízení.

Požádejte si o dotace na tepelné čerpadlo a ušetřete desítky tisíc

Kotlíkové dotace pomalu končí. Stále je tu ale dotační program Nová Zelená úsporám, který nabízí dotace na opatření vedoucí ke snížení tepelné náročnosti nemovitosti. K takovým opatřením patří také pořízení kvalitního tepelného čerpadla v ekodesignu. Aby jste u dotační komise ale uspěli, musí mít vaše žádost veškeré náležitosti a vámi vybrané tepelné čerpadlo musí splňovat náročné podmínky pro ekodesign. A právě s tím vám pomohou specialisté na tepelná čerpadla z Tenauru. Jejich rukama už prošlo nespočet takových žádostí a úspěšnost je téměř úplná. Pokud vás zajímá, jak na takovou žádost, neváhejte si sjednat schůzku. 

Plzeňsku vévodí tepelné čerpadlo vzduch / voda

Ale i další typy tepelných čerpadel mají v Plzeňském kraji své místo. V oblastech s vyšší nadmořskou výškou dávají zákazníci přednost tepelnému čerpadlu země / voda a majitelé bytů a hotelových zařízení zase rádi ušetří s tepelným čerpadlem vzduch / vzduch, které se chová podobně, jako rekuperační jednotky. Velké oblibě se těší tepelná čerpadla Nibe od švédského výrobce, které vynikají svou dlouhou životností a hlavně stabilním celoročním výkonem, a to i v případě tepelného čerpadla vzduch / voda, u kterého je nutné dbát na spolehlivost výrobce především. Levnější a starší modely totiž často nejsou schopné pracovat v průběhu celého roku a v zimě jejich výkon klesá více, než je dnes nutné. Zkušení technici z Tenauru Vám ale pomohou vybrat takové tepelné čerpadlo, které vás na holičkách nenechá ani v prosinci. Dalším favoritem a velkým hráčem na poli cenově dostupných a přesto kvalitních tepelných čerpadel je Mitsubishi, značka, kterou zákazníci znají spíše v jiném kontextu se totiž pustila i do výroby tepelných čerpadel a jde jí to opravdu skvěle!

Záruční i pozáruční servis máte zaručen!

Není nic horšího než řešit nenadálý problém a nemít se na koho obrátit. Domácí řešení je často dočasné a zařízení může spíše poškodit. Nás máte k ruce kdykoliv potřebujete a poskytujeme i pozáruční servis