V Brně můžete už více než 30 let najít společnost CANMET, která se specializuje na prodej technologií pro strojírenský průmysl. Pracují v ní lidé, které tato práce maximálně baví. Díky tomu zde nakoupíte to nejlepší, co se na poli strojírenských technologií vyrábí a prodává. Ke všem svým zákazníkům přistupuje individuálně a díky bohatým zkušenostem i znalostem, povědomí o možnostech, které moderní technologie nabízí, umí poradit vždy s ohledem na danou činnost malé i velké firmy.

Vyberte si z mnoha typů technologií

K poptávaným patří laserové řezací stroje. K nejlepším výrobcům na světě, kteří se zaměřují právě na ně, řadíme bezesporu společnost EAGLE z Polska. Tato relativně mladá společnost, která vznikla v roce 2006, získala a získává od EU velmi vysoké finanční granty právě proto, jak precizní zařízení vyrábí.

EAGLE vyrábí řezací lasery s nejrychlejší výměnou stolů na trhu. Také vyrábí nejrychlejší a výkonově nejsilnější laser na světě. Její řezací lasery jsou výhradně s lineárními motory na všech osách X, Y, Z. Mají vysoký výkon, produktivitu a polohovací rychlosti u všech vyráběných typů. Jediný tento výrobce dokázal uvést na trh a vyrábí stále dál laser o výkonu až 30 kW, max. simultánní polohovací rychlost 350 m/min.

Technologie pro vaši výrobu

Na Canmet.eu najdete také tabulové nůžky, tvářecí stroje, ohraňovací lisy, ohýbací centra, robotické ohýbací buňky, vysekávací lisy, technologie pro zpracování plechových svitků… Např. tabulové nůžky POWERcut od RAS zajistí výkonné a univerzální stříhání s kyvným beranem pro plechy od 5 do 6,3 mm.

Podívejte se na Canmet.eu a verte si technologie přímo pro vás. Jestliže si nejste výběrem jisti, s důvěrou se obraťte na pracovníky společnosti CANMET. Budete jistě spokojeni.