Sdílejte

Obchody s cizinou mohou vynést zajímavé peníze, ale nejprve musíte protistranu přesvědčit o svých kvalitách. Nejlépe v nějakém útulném místě, kde se budou všichni zúčastnění cítit opravdu dobře. Nebylo by jistě ideální pozvat klientelu pouze do své kanceláře, bohatý kulturní program totiž určitě sbližuje. Pokud jste z Prahy, rozhodně máte spoustu různých možností, jak zaujmout. A s trochou nadsázky, snad ani nemůžete sáhnout vedle.

Školení nebo seminář, místa je zde opravdu dost

Není důvod ke skromnosti, protože konferenční prostory zvolené pro setkání s dalšími lidmi z oboru mohou být vskutku luxusní. A rozhodně nemusíte šetřit pozvánkami, protože kapacita je v případě potřeby až 400 míst! Tři velké sály, ve kterých je k dispozici nejen vybrané občerstvení, ale také rychlý internet.

C:\Stahujeme\zpravyaktualne.cz_hotelbelvedereprague_cz_01.jpg

Pokud chcete představit svůj projekt, plátno nebo tlumočnická kabina jsou samozřejmě snadno k mání, jen zadat příslušný požadavek! V prostorných místnostech se může uspořádat také společenská akce většího rozsahu, jako je třeba oficiální ples vaší firmy. Vlastně stačí pouze doladit podrobnosti, vyřízení všech náležitostí je velmi snadné.

  Rizika nákupů z Číny

Možnosti jsou vlastně takřka neomezené

Místo pro pořádání konference s domácím nebo zahraničním společníkem, ale třeba také pompéznější narozeninová oslava. Trochu tance nikdy neuškodí a určitě se shodneme na tom, že podnikové školení musí být v prostorách, které jsou inspirativní a kde se snadno vstřebávají nové vědomosti.

C:\Stahujeme\zpravyaktualne.cz_hotelbelvedereprague_cz_02.jpg

Rozhlédněte se také po mapě – hotely v Praze, kde se bude konat konkrétní událost, musí být také dobře dostupné veřejnou dopravou i vlastním vozem. A když je řeč o Praze, můžete zahraniční návštěvu nalákat třeba na nějaké historické zajímavosti. Poznávání nových kultur je totiž pro mnohé nikdy nekončící zábava!