Čekají vás větší či menší stavební práce? Přinášíme rozhovor se zaměstnancem půjčovny stavebních strojů, který nám vysvětlí, jaké stroje se dnes běžně půjčují.

více v článku...

Jaké stroje vaše půjčovna stavebních strojů nabízí?

Běžně se u nás půjčují stroje určené k bourání, vrtání, broušení nebo řezání. Stále ve větší oblibě je půjčování strojů potřebných pro zemní práce či hutnění povrchů – zákazníci si oblíbili zejména vibrační pěch a vibrační desky, ty teď půjčujeme velmi často. Mnohem častěji, než v dřívějších letech půjčujeme i stroje potřebné k manipulaci a přepravě materiálů – naše půjčovna stavebních strojů realizuje i dlouhodobé půjčení strojů potřebných pro manipulaci se stavebním materiálem.

V čem je půjčovna stavební mechanizace výhodnější?

Musím přiznat, že majitelé stavebních firem se k nám často a rádi vracejí – jako důvod uvádějí, že si u nás za výhodnou cenu stroje zapůjčí a po uplynutí doby, kdy je stroj v denním provozu, zase vše vrátí, bez nutnosti stroj uskladňovat a servisovat. V tom vidím hlavní přínos. Půjčovna stavební mechanizace vám stroj dodá v pořádku, pojištěný, s potřebným příslušenstvím – a vy jej pak vrátíte, aniž byste museli řešit výdaje za jejich servis, revizi a další údržbu. Stroj, který stojí bez užitku, ztrácí na hodnotě i na životnosti.

Je půjčovna stavebních strojů a mechanizace vhodná i pro větší projekty?

Jak jsem již uvedl, neobracejí se na nás jen malé stavební firmy, které potřebují upravit zahradu či vstup před domem pro zákazníka. Denně půjčujeme stroje i velkým stavebním firmám, které došly k závěru, že je půjčení vyjde mnohem lépe než náklady spojené s provozem, uskladněním a údržbou běžných strojů. Samozřejmostí je individuálně nastavená cena, pokud se jedná o větší projekty. Půjčovna stavebních strojů a mechanizace vám ušetří náklady, které můžete vynaložit mnohem lépe, než pro koupi a údržbu vlastního stroje.

Jaké stavební práce čekají na vás?