Nakupování přes internet je v dnešní době velmi populární. Výběr zboží z pohodlí domova, doprava až před dům a obrovské množství produktů, které na jednom místě v kamenných obchodech nenajdete. Víte ale, že při nákupu v e-shopech navíc můžete ušetřit až 33 %?

Na internetu se dnes dá koupit v podstatě cokoliv. Od elektroniky přes oblečení a nábytek až po potraviny. V kamenných pobočkách naleznete obvykle pouze část zboží daného obchodu, navíc se musíte vláčet často do větších měst a utrácet tak za dopravu.

Je mnoho důvodů, proč se nákupy v e-shopech vyplatí. Jedním z nich je Tipli.cz. S tímto cashback portálem ušetříte ve více než 750 obchodech. Díky registraci na jediné internetové stránce se vám otevřou dveře k nekonečnému počtu slev. Odměnu totiž získáte za každý nákup v partnerském e-shopu.

Jak získat až 33 % slevu díky Tipli.cz?

Je to snadné. Zaregistrujte se zcela zdarma na stránce Tipli.cz. Jako uvítací bonus vás čeká 100 Kč. Jakmile se stanete členem tohoto nákupního klubu, stačí se do vašeho oblíbeného obchodu prokliknout přes cashback portál a získávat odměny. Z každé provedené transakce dostanete určité procento peněz zpět na účet ve formě cashbacku.

Co všechno nakoupíte díky Tipli se slevou?

Tipli spolupracuje s obchody všeho druhu. Získejte například oblečení s 12,5% cashbackem z obchodu About You. Tu lze navíc kombinovat s kupony, které na Tipli najdete. Získejte ke cashbacku navíc slevu 25 %. V praxi to znamená, že za bundu v ceně 999 Kč zaplatíte pouze 750 Kč. Z těch navíc dostanete až 94 Kč zpět. Ve výsledku vás tak bunda může stát jen 656 Kč.

Nebo nakupujte u nábytkářského krále SCONTO s 5% cashbackem. Peníze zpět dostanete také za nákup elektroniky, hraček, potřeb pro domácí mazlíčky i dárkových předmětů. Zkrátka vše, na co si vzpomenete, získáte s Tipli levněji.

Portál navíc pomáhá vyhledávat levné zboží a výhodné nabídky. Zajímá vás, co nabízí tento týden Penny leták? Chcete si prohlédnout Lidl leták online? Nebo se chystáte na nákupy v Tescu, Bille, či Kauflandu?

Tipli pro vás má všechny akční letáky na jednom místě. Každou středu navíc vychází Letáková hlídka, ve které se dočtete o nejzajímavějších cenách daného týdne.

Tipli zkrátka na své uživatele myslí a pomáhá jim s nákupní inspirací a šetřením peněz ve všech směrech. Cashback nabídka navíc platí neomezeně, nemusíte se tak obávat, že za týden se již slev nedočkáte. Pokud ještě nejste členy, připojte se k nákupnímu klubu Tipli a začněte šetřit ještě dnes.