Pomůže v nouzi, je velmi rychlým řešením, které je současně velmi diskrétní. Zkrátka malá půjčka…

Nečekáte, nezdržujete se složitou administrativou, nevoláte na placené infolinky. Přesně tak, v dnešní době se dá půjčit mnohem snadněji, a to samozřejmě nejen díky internetu a moderním technologiím obecně. Půjčku už není nutné řešit osobní schůzkou, naopak, z pohodlí domova bude všechno mnohem diskrétnější, ani sousedé nemusí vědět, že si sjednáváte úvěrový produkt. Zajisté by si takovou věc nenechali pro sebe a je pravda, že by mohli všechno ještě trochu zveličit.

Stačí pouze pár minut strávených u počítače

Na sjednání krátkodobé půjčky není třeba celé odpoledne, vyřídíte ji totiž ještě dříve než za hodinu. Půjde spíše o minuty, protože kontaktní formulář je velmi jednoduchý a intuitivní, do žádosti stačí uvést minimum základních údajů. Proč potom ještě hledat jiné řešení? Sousedé podle všeho půjčit nechtějí a žádat někoho ze širšího rodinného kruhu znamená další zdržení – což je nepříjemné, pokud potřebujete naléhavý výdaj vyřešit co možná nejdříve, ideálně pak ještě dnes…

Kontaktní formulář je možné vyplnit kdykoliv

Nemusíte se také omezovat pracovní dobou na pobočkách bank, neboť nebankovní sféra funguje úplně jinak. Mikropůjčka je totiž dostupná bez ohledu na datum, příslušný formulář je možné vyplnit a odeslat i během státních svátků nebo víkendů. Nemusíte tedy spěchat ze zaměstnání, abyste včas stihli otevírací dobu kamenných poboček, není nutné si domlouvat schůzku s makléřem na konkrétní termín. Krátký formulář je otázkou několika minut, nemusíte spěchat, ale vše si lze v naprostém klidu rozmyslet. Udělejte si kávu, za pár okamžiků může být hotovo.

A kolik si vlastně lze půjčit?

Částka, o které lze jednat, může být hodně různorodá. Minimálně se musí jednat o tisícikorunu a nejvyšší suma, o níž je možné žádat, činí rovných 20 000 Kč! Splátkový kalendář pak může mít hned kvarteto podob, konkrétně trvá jeden, dva, tři nebo i čtyři týdny. Záleží tedy jen na vás, kolik peněz zrovna potřebujete. Můžete si vše pečlivě promyslet, nejste tlačeni k rozhodnutí během schůzky mezi čtyřma očima. Co víc si přát, že?

Účel využití půjčky vůbec není důležitý

Bezúčelová, přesně tak zní její název! Půjčka 1000 se totiž obejde bez náročného vysvětlování, není ani nutné, abyste zpětně prokazovali účel využití. Potřebujete peníze, ale nehodláte řešit spoustu otázek a nejraději byste vše dořešili co možná nejdříve – přesně pro vás je potom nebankovní půjčka. Proč řešit, jestli finance poslouží na úhradu některých složenek nebo nákup potravin na víkend? Dost možná máte i desítky dalších důvodů, kvůli nimž si půjčit peníze. Rozhodnutí je pak jen a jen na vás. Co je třeba splnit, aby se tato půjčka mohla stát realitou?

  • Plnoletost. Ta je zákonnou nutností, nelze o ní proto diskutovat. Minimálně osmnáct let!
  • Trvalý příjem. Ten se snadno doloží skrze poslední tři měsíční výpisy z bankovního konta. 
  • Státní občanství není nutností, podmínkou je trvalý pobyt nahlášený kdekoliv na území ČR. 

Pozor na dluhovou past, půjčujte si obezřetně

Půjčka může být dobrým přítelem, ale jen tehdy, když řeší nějaký vážnější problém. Sjednávat si ji znamená mít dlouhodobou zodpovědnost za splátkový kalendář, který bude nutné beze zbytku dodržet. Pokud si nejste stoprocentně jistí výsledkem, bude zřejmě nejlepší půjčku ještě dobře uvážit. Dluhová past čeká na všechny nepřipravené a její návštěva může trvat i dlouhé měsíce nebo možná i roky. Nebylo by lepší se jejímu zaklepání vyhnout? Samozřejmě, obezřetnost ve světě financí je velmi důležitá a platí to jistě i pro krátkodobé půjčky…