Otevírání dveří nechte zámečníkům

Tato nepříjemná situace se může stát komukoliv. Stačí pár vteřin zaváhání a nepozornosti a najednou stojíte přede dveřmi, které nemůžete odemknout. Zapomněli jste si klíče uvnitř. Co teď? Zámečníci varují, že nejlepší je na otevírání dveří ihned zavolat odborníky. Pokusy dostat se domů na vlastní pěst nedopadají dobře. 

Zámečnická pohotovost je tu pro vás

Při amatérských pokusech dobývání do bytu totiž můžete vážně poškodit zámek. To nakonec odnese nejen vaše peněženka, ale i nervy. Zámečnická pohotovost je naproti tomu vybavena tím správným vybavením a do vašeho domova vás dostane za pár minut. 

Zámečníci z firmy Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost za vámi navíc přijedou už hodinu po vašem telefonátu. Nemusíte se tedy bát, že před zavřeným bytem budete přešlapovat půl dne. Pracují pro vás non-stop. 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, tudíž je neváhejte volat v jakoukoliv denní či noční hodinu. 

Zámečnictví Praha toho zvládne víc 

V rámci služeb zámečnictví Praha si toho můžete vybrat mnohem víc. Kromě zabouchnutých dveří do bytu vás dostanou i do auta. Zkušení zámečníci mají to nejlepší vybavení a otevřou jakýkoliv typ zámků a dveří. 

Pokud si potřebujete zabezpečit svůj objekt, zavolejte opět naše zkušené zámečníky. Ti zhodnotí, jaký typ bezpečnostního zámku se vám nejvíce hodí, a následně provedou montáž. Tak bude vás majetek chráněn před pokusy zlodějů. Specialisté z firmy Miroslav Štíbr dále instalují přídavné zámky, štítky, doporučují bezpečnostní kování či různé typy závor. Věnují se i opravě dřevěných dveří po vloupání. 

Součástí nabídky je i výroba klíčů a autoklíčů, oprava či výměna autozámků, montáž a demontáž spínacích skříněk a zámků trezorového typu. Pokud máte jakýkoliv problém v oblasti zámečnictví, neváhejte je oslovit.