V koupelně sice netrávíme mnoho času, ale ani ne tak málo, abychom se tam nepotřebovali cítit komfortně a příjemně. Právě s tím vám mohou pomoci maličkosti, jakým jsou koupelnové doplňky. Na detailech totiž záleží a v bydlení to platí dvojnásob. Kde takové doplňky sehnat a jak je vybírat? Přečtěte si pár tipů, jak rozzářit vaši koupelnu ať už je čerstvě po rekonstrukci, nebo na nové obklady a dlažbu teprve čeká.

Pokud jste právě dodělali rekonstrukci koupelny a v prázdné místnosti vám něco chybí, postupovat budete stejně, jako v případě, kdy rekonstrukce není možná, ale vy chcete změnit atmosféru celé místnosti. Jak? Pomocí doplňků, které můžou pozměnit mnohé.

Potřebné maličkosti

Obvykle v každé koupelně najdeme dávkovače na mýdlo, háčky na ručníky nebo jiné praktické doplňky. Proč ale právě z těchto maličkostí neudělat přednosti koupelny? Ve skutečnosti totiž nezáleží jen na obkladech a dlažbě. Kartáčky na zuby mohou mít své místo v keramické, skleněné nebo betonové nádobě, která může být v jednotném konceptu s ostatními doplňky. Právě tyto doplňky nestojí mnoho a výsledek, který zaručí, je mnohdy dech beroucí. máte rádi jednoduchost a neradi experimentujete, ale přece jen byste rádi ve své koupelně něco změnili, zkuste třeba vyměnit jen pouhou barvu ručníků. I to koupelnu osvěží.

Aby vám bylo v koupelně hezky

Představte si, že vstoupíte do místnosti, a ucítíte vánek příjemné vůně. Ať už do koupelny umístíte vázu s živými květinami, nebo méně náročné vonné tyčinky, které nezaberou místo, za to se vám odmění dlouhotrvající vůní, efekt bude obrovský. Podobně může změnit atmosféru koupelny třeba vonný difuzér s příjemnou vonnou esencí, obraz opřený nad toaletou nebo macramé výzdoba. Zkrátka – vše, co máte rádi, se právě do koupelny hodí. Zpříjemněte si každodenní chvíle v koupelně a nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou.