Měli jste za to, že deratizační firmy nabízejí akorát likvidaci potkanů nebo myší? V případě pražské firmy Deratizace Praha – KF Trans e to tak není. Ta nabízí svým zákazníkům komplexní služby, mezi které patří třeba i dnes tak žádaná dezinfekce prostor. Pojďme se na to podívat blíž.

Dezinfekcí zlikvidujete viry i bakterie 

V posledních týdnech jsme neustále nabádáni k dezinfekci. Čisté prostory se staly synonym bezpečného domova a pracovních podmínek. S tím vám pomůže firma Deratizace Praha – KF Trans. Jak? Odborník k vám přijede vybaven speciální dezinfekční látkou, která bojuje proti bakteriím, plísním, houbám i virům. U virů to funguje tak, že dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k jeho bezpečné likvidaci. Tím pádem nebudou ve vašem okolí žádné hrozby. Dezinfikovat se dá domácnost, firma, ale i auto nebo žumpa.  

Úklid po mrtvém nezvládne každý

Takovou náročnou práci si nechceme raději ani představovat, natož ji vykonávat. Mrtvolu v bytě po nějaké době obklopí velké množství hmyzu a silně nepříjemný pach se nasákne do koberců i nábytku. Proto je nejlepší přivolat na úklid po mrtvém školeného specialistu s potřebným vybavením. Tato práce je náročná nejen fyzicky, ale hlavně psychicky a měl by ji vykonávat trénovaný jedinec. 

Deratizace likviduje přemnožené škůdce 

Lámete si hlavu, jak na přemnožené škůdce? Na to je nejlepší deratizace. Deratizace Praha – KF Trans vám pomohou s hubením myší, potkanů a jiných tvorů, nebo zajistí potlačení jejich výskytu. Tato forma likvidace se dá vykonávat v rodinných, činžovních i panelových domech. Deratizaci lze provést i v garážích, sklepích či větších prostorách vaší firmy. 

Otravný hmyz? Dezinsekce je řešení  

Dezinsekce je odborný název pro hubení lezoucího a létajícího hmyzu. Zaměřuje se zvláště na takový, který ohrožuje lidské zdraví nebo na člověku přímo parazituje. Mezi nejvíce žádané služby v tomto oboru patří hubení štěnic, švábů, likvidace blech, červotočů a molů.

Profesionálové z Deratizace Praha – KF Trans jsou připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem týkající se dezinfekce, deratizace či dezinsekce. Rádi s vámi situaci zkonzultují a díky letitým zkušenostem v oboru nabídnou optimální řešení.