Společnost Vitacredit je jedním z licencovaných poskytovatelů úvěru a jako taková má oprávnění, udělené Českou národní bankou, k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru. Zajišťujeme úvěr pro podnikatele, úvěr na konsolidaci, firemní úvěry, nebankovní půjčky, sloučení úvěrů, snížení splátek a další služby našim klientům. Pokusíme se pomoci vám za každé situace a uděláme maximum proto, abyste se finančně nikterak nezatížili a zároveň se co nejméně starali. Licenci k úvěrové činnosti jsme získali po přísném prověřování. Naše společnost ale splnila náročná kritéria, a tak mohla začít bez problému pomáhat lidem v náročných životních situacích.

Důvěra na prvním místě

Snažíme se být co nejvíce důvěryhodní a vzhledem k novému zákonu, jež výrazně reguluje poskytování spotřebitelských úvěrů, máme ty nejlepší reference. Jsme tedy ověřený poskytovatel úvěrů nemovitostí a spotřebitelských úvěrů jiných, než na bydlení, kde jsou striktně nastavená pravidla pro jednání s klienty. Naše společnost je zodpovědným poskytovatelem nebankovních úvěrů, korporátních úvěrů, pomůžeme vám s řešením exekucí a dražeb, se sloučením úvěrů, anebo se snížením splátek tak, aby vás finančně nezatěžovaly.  Díky nám se výrazně sníží měsíční výdaje klienta, proto se bez problému můžete obracet na naši společnost s požadavky týkající se řešení vašich financí.

,,Vitacredit“-to nejlepší řešení

Žijeme v době, kdy problém úvěrů a půjček již není žádným tabu. Společnost si vyžaduje určitý životní standart, podle kterého se snaží každý z nás zařídit. Díky nám máte možnost vzít si nebankovní úvěr bez sebemenšího rizika. Prostřednictvím produktů naší společnosti dojde ke sloučení úvěrůdo jedné splátky, jež klienta finančně tolik nezatěžuje. Díky snížení splátky budete mít možnost lépe a bez problému splácet veškeré půjčky. Přečtěte si naše skvělé reference a zjistíte, že i ve chvílích, kdy se k vám banka obrátí zády, my jsme vždy ochotni vás podpořit a poskytnout pomoc ve formě nebankovní půjčky. Ne vždy v životě je na růžích ustláno, ale vezte, že s naší pomocí vše hravě zvládnete.