Máte ve svém okolí ženu, o níž víte, že největší radost jí udělají potřeby na nehtovou modeláž? V tom případě vůbec neváhejte a navštivte Ráj nehtů. Zvlášť muži by měli teď, před Vánocemi, zpozornět, protože se jim rýsuje možnost skvělého dárku, kterým žádná žena nepohrdne. Na druhé straně je pro muže těžké vyznat se ve všech těch šablonách na nehty, sadách na akrylové nehty, UV lampách na nehty, bruskách na nehty a podobně. I tak mohou darovat ženě vše potřebné na nehtovou modeláž. Stačí ve zmíněném e-shopu zakoupit dárkový poukaz. Pokud dárkový poukaz doplní ještě kosmetickým kufříkem, na kterém opravdu není co zkazit, může být radost a pohoda u vánočního stromku maximální. Pánové. máte možnost objednat si dárkové poukazy v různých hodnotách. Jakmile je zaplatíte, budou vám zaslány na vaši emailovou adresu.

více v článku...

Kosmetický kufřík, kosmetika Body Boom a dárkový poukaz na nehtovou modeláž

Ještě jedna rada pro muže – Body Boom. Jedná se o kosmetiku (modrý jíl, žlutý jíl, kávový peeling …), kterou upotřebí žena každého věku a každého typu pleti. Vůbec se tohoto nákupu, pánové, neobávejte. Pojďme si tedy shrnout, v čem rozhodně neuděláte chybu, když se rozhodnete objednávat v internetovém obchodě rajnehtu.cz. V každém případě udělá radost kosmetický kufřík, kosmetika Body Boom a dárkový poukaz na nehtovou modeláž. Pánové – neváhejte!

Dobře míněná rada

Možná by nebylo od věci svého muže trochu popostrčit a ukázat mu e-shop rajnehtu.cz. Nenápadně (jak to umíme jen my ženy) ho navést na zboží, které vám pro dokonalou modeláž nehtů chybí. V Ráji nehtů totiž najdete jak kosmetické kufříky a značkové zboží od Body Boom, tak také gel laky, UV lampy, UV gel na nehty, lak na nehty Opi, brusku na nehty, razítka na nehty, zdobení nehtů, šablony na nehty, sadu na akrylové nehty a další. Nenápadně své muže nasměrujte a pod stromečkem buďte překvapené, co všechno vám dokázal pro dokonalou modeláž nehtů sám pořídit.