Společnost ,,Total Protect“ nabízí na svém e-shopu ochranné pomůcky určené pro zdravotnictví a potravinářský průmysl. V sortimentu najdete například pracovní oděvy do kuchyně, pracovní oděvy Dickies, obuv pro zdravotníky, anebo třeba kuchařské rondony. Všechny naše produkty jsou pouze v té nejvyšší kvalitě a zákazníkovi nabízí mimo pohodlí i perfektní design a spoustu zajímavých prvků, jež nelze přehlédnout. Pořiďte si u nás obuv pro zdravotníky, nebo některé z našich zdravotních pomůcek a budete příjemně překvapeni nejen nízkou cenou, ale i vysokou funkčností, absorbcí potu a příjemnému materiálu, odvádějícímu vlhkost.

Pot jako hudba minulosti

Máte nepříjemný problém v podobě nadměrného pocení? Díky našim oděvům, opatřeným antimikrobiální technologií CERTAINTY, jež minimalizuje množení bakterií a taktéž zápach, bude tato nezáviděníhodná vlastnost pro vás již minulostí. Zdravotní obuv Scholl je pohodlná, noha drží v botě tvar, nikde netlačí a noha se nadměrně nepotí. Pryč jsou ty časy, kdy jste se do práce netěšili jen díky nekvalitnímu a neprodyšnému oblečení. Našim cílem je, aby se každý zákazník mohl cítit pohodlně a komfortně za všech okolností a při jakékoliv činnosti. Víme, že v práci strávíte většinu svého času, a proto se snažíme vám tento čas co nejvíce zpříjemnit. Opatřete sobě, nebo svým zaměstnancům pánské zdravotní pantofle, nebo jedinečné pracovní oděvy Dickies.

Oblečení od profesionálů

Nenechte si ujít kvalitní a vysoce prodyšné pracovní oděvy do kuchyně, oděvy pro zdravotnický personál, anebo pro pracovníky v potravinářství a značkové pracovní oděvy Dickies, což jsou oděvy od světového leadera lékařských uniforem. Pestrobarevné rondony pro kuchaře, stejně tak jako barevné pracovní oděvy pro zdravotníky a obuv pro zdravotníky sají pot, minimalizují zápach a překvapí vás kvalitou materiálu. Pro nás neplatí pravidlo bílé barvy jak ve zdravotnictví, tak i v potravinářství a u kuchařských profesí. V nabídce od nás naleznete celou škálu barev a provedení a zajímavých prvků a detailů. Myslete na sebe a pracujte v oděvech, jež vás zdobí a dopřejí vám volnost.