V nedávné době jsem se svým mužem po dlouholetém podnikání v oblasti zemědělství otevřela náš nový společný obchod s květinami. Sice pro nás toto rozhodnutí bylo krokem do neznáma, jelikož se prodej v zahradnictví zásadně liší od velkoprodeje květin či samotné sadby na míru zákazníkům, avšak nelitujeme. Prodejna je nová, napěchovaná velmi líbivým sortimentem, po kterém zákazníci prahnou a tržby stoupají směle nahoru. Co víc si jen přát. Ovšem, kdo by se domníval, že tyto plody sklízíme bez práce, je na omylu. Samotné zařízení celé prodejny nás stálo spoustu sil stejně tak, jako se připravit na nový systém prodeje, který je v rukách čárových kódů. Jediným štěstím pro nás bylo, že jsme v Plzni nalezli firmu, pro kterou není výroba etiket, na které se EAN kódy tisknou, ničím nesplnitelným a která nám tak v tomto ohledu byla velmi nápomocna.

více v článku...

Výroba etiket přesně podle našich požadavků

Celá výroba etiket proběhla velmi rychle. Stačilo pouze sdělit naše požadavky na vzhled a termoetikety a rovněž i samolepicí etikety byly na světě. Podstatné pro nás bylo, aby na etiketách bylo logo našeho zahradnictví včetně návodu k péči o danou květinu a samozřejmě nezbytný EAN kód. Co se týče čárových kódů, ač jsem s nimi v počátku vedla válku, musím uznat, že velmi ulehčují práci v obchodě a díky nim jasně víme, co a především kdy, se prodalo. Sklad, který je totiž propojen s naší pokladnou, funguje naprosto famózně. Sice je to velký rozdíl oproti našemu předchozímu prodeji ve sklenících, avšak jsem si na tuto příjemnou změnu velmi rychle zvykla.

Cena odpovídala kvalitě i v případě samolepicích etiket

Kromě klasických etiket v kotoučích, jsme s mužem potřebovali rovněž i takzvané samolepicí etikety. Nepřekvapilo nás tedy, že výroba samolepicích etiket bude stejně rychlá a stejně cenově příznivá, jako výroba etiket v klasických kotoučích. Jelikož v zahradnictví nabízíme opravdu různorodý sortiment zboží, samolepicích etiket jsme potřebovali opravdu mnoho. Firma nám tak udělala skvělou nabídku a v odpovídající kvalitě dodala požadované etikety. Naše podnikání tak může, jak v našem oboru rádi používáme, jen vzkvétat.