Témata zdravého životního stylu a duševního zdraví jsou mezi mladými lidmi stále častější. Pravidelný pohyb, správné stravování, dostatek spánku, užívání vhodných doplňků stravy i láska sama k sobě patří k důležitým hodnotám zdravého života a pokud například často sportujete, můžete získat štědrou peněžní odměnu.

více v článku...

Hýbejte se a získejte odměnu za pravidelné sportování

Při času stráveném v lavici ve škole, nebo při sedavém zaměstnání, kdy celý den trávíte u počítače v kanceláři či doma na home-office, byste neměli zapomínat na pravidelný pohyb. Ten k našemu životu přirozeně patří a člověk by se měl denně aktivně hýbat alespoň 30 minut. Ať už půjdete na procházku, do posilovny, zaběhat si nebo si jen tak doma zacvičíte, vše se počítá a tělo vám to v dobrém vrátí.

Ale co takhle ze sportování ještě něco obdržet? Pokud se hýbete pravidelně, zároveň chodíte na pravidelné lékařské prohlídky a nekouříte, pojišťovna Mutumutu vám vrátí až 30 % zpět ze sjednaného životního pojištění. Celková procentuální výše závisí na frekvenci vašich sportovních aktivit. Při zařizování pojištění vám pomůže ještě více ušetřit Mutumutu promo kód.

Zdravý životní styl i psychika má dopad na problematickou pleť

Zdravý životní styl patří v poslední době mezi častá témata mladých lidí. Základem takového zdravého životního stylu je pravidelný pohyb, dostatek kvalitního spánku, správné stravovací návyky, omezení alkoholu a samozřejmě žádné kouření. Jakou má náš životní styl podobu, hraje velkou roli v tom, jak zdraví jsme.

Častějším tématem posledních let je také duševní zdraví. Jak si zvýšit víru v sám sebe, mít rád sám sebe a hýřit zdravým sebevědomím, nemusí být pro někoho jednoduché. Například mladší ženy i muži mohou mít problém s přijetím problematické pleti. Na českém trhu v současnosti najdete nejrůznější pečující kosmetické produkty, které by měly mladým lidem s problematickou pletí pomoci.

Česká hi-tech kosmetika Iuvenio se specializuje na nové a inovativní technologie, a to prostřednictvím aplikování nanovláken. Při nákupu této značky ušetříte až desítky procent, pokud si počkáte až bude k dispozici Iuvenio sleva. Nezapomeňte ale, že jakýkoliv problém s pletí má i druhou stránku. Pokud vám dlouhodobě nic nezabírá, zaměřte se na již zmiňovaný zdravý životní styl a duševní pohodu. Na kvalitu pleti mají dopad také emoce a stres.

Pravidelným užíváním doplňků stravy lze předejít zdravotním problémům

Tělo potřebuje pro své fungování vyvážený příjem základních živin (vitamínů, minerálů, antioxidantů, …), to mu můžete samozřejmě zajistit vyváženou stravou, ale také pravidelným užíváním vhodně zvolených doplňků stravy. I když se správně stravujete, mohou vám vzhledem k psychice tyto základní vitamíny a minerály chybět.

Pravidelným užíváním vhodných doplňků stravy lze předejít mnoha zdravotním problémům. Při nákupu přípravků dávejte přednost kapslím před tabletami, neboť se u nich při výrobě ztrácí méně živin. Zároveň se nenechte zmást tím, že drahý výrobek by měl být lepší než ten levnější.

V domácnosti by vám tedy nemělo chybět něco na imunitní systém, krevní oběh a na udržování zdravé střevní mikroflóry. Advance Nutraceutics doplňky stravy jsou vyráběny v České republice a na trhu od nich najdete nejrůznější přírodní produkty pro podporu zdraví. Přesvědčili vás výše uvedené rady? Pak použijte Nutraceutics slevový kód, ať máte objednávku levnější.