Bez oken bychom se doma i v práci cítili špatně. Denní světlo a slunce s námi dělají doslova divy. Je ale potřeba, aby byla okna kvalitní, spolehlivá, těsnící s možností dokonalého zastínění jak před sluncem, tak před nechtěnými pohledy zvenčí, když v noci rozsvítíme. Opravit okna i pořídit venkovní stínění můžete na webových stránkách spravaoken.cz.

více v článku...

Objednejte si opravu oken

Opravy oken rychle a kvalitně provádí společnost Správa oken s.r.o. z Prahy. Jejích služeb využívají nejen zákazníci z Prahy, ale i ze středních Čech. Zajišťuje profesionální opravu oken i dveří. Vymění staré a nefunkční těsnění za nové a kvalitní těsnění do drážky. Opraví poškozené části obvodových kování dle typu výrobce, zajistí rámové díly, vymezí skla v křídlech u oken i dveří nebo vymění žaluzie. Navíc pokud si objednáte její služby, zaplatíte pouze polovinu z částky za výjezd technika. Druhou polovinu uhradí společnost sama.

Kvalitní těsnění do oken

U těsnění do oken se můžete spolehnout na nabídku jen kvalitních pryžových těsnění do drážky, což je dle Správy oken s.r.o. jediné skutečně fungující těsnění, jež neničí vaše okna tím, že by se např. lepilo na staré těsnění, a pak odtlačovalo okno od rámu. Je podstatné zkusit, které těsnění bude do profilu okna pasovat.

Dokonale padnoucí žaluzie do oken

U společnosti můžete koupit také žaluzie do oken. Nabízí tady obrovskou paletu barev lamel a profilů. Na výběr je také celostínící nebo standardní varianta. Žaluzie jsou vyráběny na míru a do 14 dnů odeslány na adresu zákazníků. Cena žaluzií se počítá dle metráže. Objednávat můžete přes rychlý a jednoduchý konfigurátor. Stačí zodpovědět pár otázek a žaluzie vám budou brzy dělat radost.