Na terasách, zahrádkách, ale také balkonech a jiných místech, se můžeme stále častěji setkávat se zastíněním formou markýzy. Důvody jsou prosté. Díky zastínění prostoru si můžeme užívat venku mnohem více času, než bez něj. Navíc, když si koupíte kvalitní a ověřenou markýzu, může vám sloužit nejen proti slunci, ale i proti dešti.

Nechte si vyrobit markýzu na míru

U T-Shade jsou vyráběny markýzy na terasu, balkon, zahrádku dle přání zákazníků na míru. Dodání markýzy je možné kdekoli v rámci ČR. Jedná se o modely německého výrobce Markilux, jež vynikají precizním zpracováním a vysokou odolností. Jen jako jedny z mála na světě jsou markýzy Markilux odolné i proti dešti. Je na ně poskytována záruka 5 let, lze si vybrat z mnoha látek i barev konstrukcí. Variant, jak může markýza v konečné fázi vypadat, je tedy velmi mnoho.

Také markýzy na balkon dělají lidem dokonalou službu. Markýza vám zajistí soukromí, stín před sluncem i ochranu před deštěm. K zastínění se hodí dva typy markýzy, a to klasická markýza se skonem nebo rovnou boční markýza.

Boční markýza nebo závětrná clona funguje jako zastínění bočních stran pergol nebo velkých oken. Jsou tvořeny vzdušným materiálem, který nepropustí slunce, vítr nebo déšť, a ještě k tomu vás spolehlivě ochrání před nechtěnými pohledy sousedů či kolemjdoucích.

Zvolit můžete např. ROMA Zipscreen II, což jsou scrreenové rolety pro náročné klienty. Jako jediné na světě se dají instalovat pod omítku i elegantní řešení rohových oken. Model Markilux 790 je zase boční markýza vhodná jako doplněk k markýze nebo ochrana před nízkým sluncem, větrem i nechtěnými pohledy.

Více na t-shade.cz.