Pořízením kapesního zavíracího nože rozhodně neprohloupíte. Jedná se o užitečného pomocníka pro vaše každodenní aktivity. Tímto nožem snadno oříznete cokoliv, ať už ho používáte ve spojení s přípravou pokrmů nebo pro běžnou práci. Kapesní zavírací nože jsou navíc oblíbené i na cesty. Proto pokud rádi jezdíte na výlety či na dovolené, nezapomeňte si takový nůž přibalit do svého cestovního zavazadla.

Kvalitní kapesní zavírací nože Böker

Bohatý sortiment kapesních nožů přináší obchod steelman.cz, ve kterém si lehce vyberete i z pohodlí svého domova. Můžete zde vybírat z prvotřídních produktů za skvělé ceny. Nože mají perfektně nabroušené ostří a ergonomicky tvarovanou rukojeť, která se vám bude za všech okolností pohodlně držet v ruce. Protože se nůž jen tak neztupí, můžete ho používat na řezání opravdu čehokoliv.

Rukojeť je většinou zhotovena z kvalitního kovu, případně ze směsi kovu a dalších materiálů, čímž je dosaženo nejlepší možné kvality zpracování. Německé nože značky Böker mají mnohaletou historii, protože se vyrábějí již od roku 1869. I z tohoto důvodu se jedná o sázku na jistotu. V obchodě steelman.cz pak zakoupíte i menší otevírací nože s multifunkčními nástroji, případně si můžete vybrat i z dalšího odlišného sortimentu.

Jestliže zde zakoupíte zboží v hodnotě nad 690 Kč, tak budete mít dopravu své objednávky zcela zdarma. Na veškeré nože zde navíc poskytují 24měsíční záruční dobu a 14denní záruku pro vrácení peněz, pokud nebudete z nějakého důvodu s výrobkem spokojeni.

Kompaktní rozměry hrají prim

Kapesní zavírací nože disponují i těmi nejmenšími rozměry. Pohodlně je otevřete i zavřete, takže máte jistotu, že nůž snadno uložíte do své kapsy, kabelky či příruční tašky, kde bude okamžitě připraven k použití. Nůž si můžete vzít do lesa na houby i na výlet s přáteli. Nikdo totiž nevíte, kdy vám tento užitečný pomocník přijde vhod.