Adekvátní zabezpečení střechy před zimou, vedrem, bouřkami, kroupy, větrem a dalšími živly je alfou i omegou bezpečného bydlení. Postupem času vznikají stále modernější technologie i postupy, díky nimž dosáhnete kýžených výsledků snadněji. Jak se v tomto odvětví neztratit a vybrat si to nejlepší?

více v článku...

Ověřené materiály

Ačkoliv si lze zvolit z pestré škály různých druhů produktů, mezi nejpopulárnější řešení se řadí plechové krytiny. Ty s sebou totiž přináší velmi zajímavé výhody, které musíte rozhodně vzít v potaz. První z nich je výborná izolace tepla, díky čemuž ušetříte za zimní vytápění i letní chlazení.

Střešní krytina z kovu se samozřejmě chlubí i velkou mechanickou a chemickou odolností, což oceníte hlavně během řádění silných živlů. Daný materiál je známý i desítkami let téměř bezúdržbové životnosti a lehkou hmotností čítající maximálně dvacet pět kilogramů na metr čtvereční. Z toho důvodu se hodí i pro starší a méně stabilní konstrukce.

V žádném případě nezapomínejte ani na okapy, jelikož ty jsou zodpovědné za odvod přebytečné vody. Sebelepší střecha nevydrží neustálý nápor tohoto činitele, a tak dbejte na to, aby byl celý systém sestavený profesionály. Ti musí mít v rukách kvalitní prostředky. Kde je sehnat?

Nákup online

Nezáleží na tom, zdali se chystáte realizovat klasickou šikmou, či vás spíše čeká ochrana ploché střechy, navštivte internetové stránky známého dodavatele Stav-invest. Zmíněná společnost se na tuzemském trhu pohybuje už od roku 1992 a v současné době patří mezi nejvyhledávanější obchodníky ve svém odvětví. V její nabídce najdete veškeré potřebné vybavení i materiály za bezkonkurenční ceny. Zároveň se budete moci spolehnout na odborné poradenství, pokud si nebudete s něčím vědět rady.