Sdílejte

O zeleň je potřeba pořádně pečovat. A tentokrát není myšleno jen zalévání a občasné přesazení do hezčího, novějšího květináče. Zahradě je prostě nutno věnovat nějaký ten čas. Ne všichni chtějí prosedět slunné odpoledne v trávě nad kupou hlíny. Pokud ovšem patříte mezi tyto zahradní nadšence, pak by ani vám neměl chybět Vitality komplex – jako správný pomocník. 

Možností využití přípravku jsou široké

Ať už se jedná o oslabené květiny, rostoucí rajčata, papriky nebo jen rostliny obecně, Vitality komplex si najde své místo téměř všude, kde je ho potřeba. Nabízí se v kapalné formě jako postřik (třeba pro zmíněné oslabené rostlinky), nebo jako tekuté hnojivo (pro nové, barevné orchideje). Své místo si najde i mimo zahradu – u vás doma. I o pokojové rostliny je nutno se náležitě starat a spolu s urychlovačem hnojení jim dodáte dostatek potřebné energie.

  Pěkné bydlení je radost. Splňte si své cíle ideálním zařízením bytu či domu

Jak s výrobkem zacházet? 

Jak již bylo zmíněno, Vitality komplex má hned několik podob a s každou je třeba zacházet se vší opatrností a zodpovědností, aby nedošlo k nepříjemným omylům a škodám, byť jde jen o rostliny. U postřiku je například dobré aplikovat jej na list, a to nejlépe v podvečer, kdy rostliny nejsou na přímém slunečním světle. U urychlovače hnojení je potřeba smíchat látku s vodou. V období vegetace se doporučuje aplikovat dávku jednou za čtrnáct dní. Odborníci rovněž dodávají, že není vhodné používat tento výrobek najednou v kombinaci s jiným hnojivem. 

Opatrnost je na místě 

Jako správné místo na skladování těchto přípravků se doporučují převážně sušší místa s nižší teplotou bez slunečního záření. Odhadovaná doba použitelnosti přípravku Vitality komplex je zhruba pět let. Při práci vždy dbejte na ochranu a zamezte kontaktu s očima a kůží. 

  Plastové nádrže na naftu se dají sehnat snadno

Před použitím si nezapomeňte pročíst doporučené informace a pokyny na obalu.