Praha je kosmopolitní metropole a v současné době působí dojmem, že je tu hlavně pro zahraniční turisty. Proč? Je to hlavně kvůli astronomicky vysokým cenám, nad kterými se našinci protáčí panenky. Velkou část rozpočtu každého výletu tvoří částka za ubytování. S naším doporučením se stane tou možná nejpříjemnější, protože známe místo, kde se za ubytování na strategicky výhodném místě platí jen málo!

Multifunkční zařízení má hned několik variací

Místem, kde se ubytujete za nízkou cenu a současně si budete užívat strategicky výhodnou polohu, je multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Nabízí ubytování v Praze levně, a to hned v několika podobách.


Pro náročné a pro ty, kdo touží po maximálním soukromí, je připraveno hned několik apartmánů, které mají i vlastní kuchyň. Pokud netoužíte po luxusu a spokojíte se se standardním komfortem, bude se vám líbit penzion Praha. K dispozici jsou zde 2 a 3 lůžkové pokoje. A když chcete ušetřit co nejvíce, zvolíte si pokoj typu hostel. Ty mají v oblibě hlavně baťůžkáři, kteří tráví většinu dne mimo pokoj a potřebují se jen dobře vyspat. Pokoje v hostelu i penzionu jsou řešeny buňkovým systémem – tj. dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Velkou výhodou je, že rezervaci můžete provést přes online formulář. Pokud už máte stanoven termín, doporučujeme ho rezervovat co nejdříve. Hlavně díky nízkým cenám za ubytování, jsou kapacity Rezidence, často dost naplněné.

Jaké jsou další výhody Rezidence Topolová?

Výletníky potěší hlavně její strategická poloha. Nachází se na Praze 10, což je klidná městská část s dobrou a hlavně rychlou dostupností do centra. Jen 50 metrů od objektu je autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a pouhých 5 minut je to na metro Skalka. S ním se asi za 20 minut pohodlně dostanete do centra Prahy a vaše cesta za památkami a zábavou může začít. Pokud si budete dovolenou plánovat a hledáte zajímavá místa, koukněte na tyto tipy na výlety.