Tenhle projekt je pro všechny, kteří vědí, co chtějí, a touží žít v místě, které nabízí nepřeberně příležitostí. Bydlet v metropoli je totiž výzva, která není pro každého. Stavební společnost Metrostav Development sází projektem Vilapark Klamovka na moderní a movitou klientelu, která nechce dojíždět každodenně z obcí a satelitů ve středních Čechách, ale chce mít důvod pro to zůstat přímo v centru Prahy. A tento developerský počin je právě tím argumentem, který rozhodne. Stačí si jen vybrat svůj vysněný byt v jedné ze dvou částí, ze kterých se projekt skládá.

více v článku...

Světla velkoměsta vs. zahrada

Developerský projekt Vilapark Klamovka tvoří dva celky obytných budov, přičemž první část je s vyššími budovami a přináší novým majitelům výhled na světla velkoměsta při soumraku se sklenkou v ruce. Ve druhé, jižní části s nižšími viladomy se pak otevírá z balkonů, teras nebo předzahrádek osvěžující pohled do nitra zahrady. Celkově katalog moderních bytů na Smíchově čítá 117 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, u varianty 4+kk jsou byty ve standardním provedení nebo v mezonetové úpravě.

V blízkosti parku

Developerský projekt Vilapark Klamovka se už podle svého názvu nachází přímo u stejnojmenného parku, do kterého se vine mezi oběma bytovými celky stezka. Park nabízí volnočasové vyžití i možnost sportování na hřišti nebo v bazénu na Strahově. Pro tyto účely se bude hodit sklepní kóje nebo komora k uložení sportovního vybavení, které jsou k určitým bytům v ceně, k ostatním lze přikoupit obdobně jako garážové stání v podzemí.

Nadstandardy pro náročné

Co ještě čeká na zájemce o luxusní bydlení? Koupit volný byt na Praze 5 znamená vybrat si z nadstandardní výbavy v základní ceně. V první řadě se musí zvolit ze dvou dekorů dřevěných plovoucích podlah, které budou dominovat v obytných místnostech. V koupelně jsou na výběr čtyři varianty velkoformátových obkladů a dlažby od španělského výrobce Pamesa. Koupelně vévodí sanitární keramika značky Villeroy & Boch a baterie Hansgrohe. Vše korunují vstupní a interiérové dveře od firmy VETOS.