Eshop PIDISVET.cz je na našem trhu již od roku 2011. Na začátku podnikání byl původní záměr prodej dětských hraček a dárkového zboží. Postupem času, převážně v roce 2014, jsme sortiment rozšířili o dětské potřeby, bytový textil, jako je třeba dětské povlečení, dětské prostěradlo, vybavení pokojíčku v podobě dětských tapet, dětské samolepky na zeď a nábytek. V naší nabídce je zboží nejen pro miminka, ale i pro větší děti. Pokud zrovna zařizujete svým ratolestem pokojík a hledáte dětské závěsy, ložní povlečení, anebo jiné vybavení, jste na správném místě. V našem eshopu najdete, co hledáte.

více v článku...

Od hraček až po nábytek

Pro spokojenost svých zákazníků uděláme maximum, a proto se snažíme co nejvíce jim nákup zjednodušit a zpříjemnit. Z dětského povlečení máme v nabídce dětské povlečení 135×100, dětské povlečení 135×200 a dětské povlečení 140×200. Můžete si vybrat z různých barevných vzorů, nebo zajímavých dětských motivů. Do ČR dovážíme originální licencované zboží, čímž svým klientům umožňujeme i nákup obtížněji dostupných kousků. Závěsy do dětského pokoje jsou vzdušné, z kvalitního materiálu a různých délek. Stejně tak třeba dětské povlečení do postýlky splňuje všechna kritéria, co se týče funkčnosti, krásného designu, ale především pohodlí.

Království pro malé prince a princezny

Za zmínku z naší nabídky určitě stojí i potřeby pro miminka, jako jsou potřeby do kočárku, fusaky, rukávníky, dětské zavinovačky, dětské podsedáky, cestovní postýlky a spousta dalšího. Podívejte se na naši skvělou nabídku a vybírejte z pohodlí domova! Pokud chcete svým ratolestem pokojíček co nejvíce zútulnit, použijte některé z našich dětských tapet do pokojíčku, dětských samolepek na nábytek, dětských samolepek na zeď, nebo dětských samolepek na stěnu a vytvořte jim tak krásné a okouzlující prostředí. Těšíme se na váš nákup a věříme, že se stanete našimi spokojenými zákazníky.