Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit sexuální život? Možná už doma nějakou tu sexuální hračku máte, ale vyzkoušeli jste už feromony? S nimi zaručeně svůj protějšek upoutáte a nažhavíte přesně tak, jak potřebujete.

Erotické hračky stojí za vyzkoušení

Sexuální život je nedílnou součástí každého z nás. Když ho nemáme, jsme jako uvadlé květiny. Zpříjemněte si ho a nebojte se zkusit erotické hračky. Pokud překonáte počáteční rozpaky, zjistíte, že už je nikdy neodložíte. Hrát si můžete s partnerem i o samotě. Základem každé výbavy by měl být určitě vibrátor. Navíc používání sexuálních hraček doporučují i samotní odborníci na slovo vzatí – sexuologové. Podle nich může jejich používání mít pozitivní vliv při překonávání studu z vlastního těla.

Už jste vyzkoušeli feromony pro muže

Feromony jsou látky, které produkují lidé i zvířata za účelem vnitřní komunikace s jedincem stejného druhu. Cílem feromonů je pak najít toho správného partnera. Feromony pro muže fungují podvědomě a mají za úkol rozproudit krev a zvýšit sexuální žádostivost u vaší partnerky. Pokud ji nemáte a chystáte se na lov třeba do baru, určitě je také vyzkoušejte, měli by vám pomoci vhodnou partnerku najít. A možná nejen tu sexuální.

Existují i feromony pro ženy

Stejně tak jako to funguje u mužů, působí feromony i opačně. Feromony pro ženy tak zase pomáhají nažhavit mužského protějška na tu správnou vlnu. Feromony nejsou samy o sobě nijak cítit, a proto se často přidávají do parfémů. Není tak problém najít váš oblíbený parfém obohacený o feromony. Pořídit si je ovšem můžete i samostatně, bez parfému. Opačné pohlaví feromony zacítí pomocí takzvaného Jacobsonova orgánu. Ten se nachází v ústech na horním patře u ústí nosu a dutiny ústní. 

Skutečně to funguje. Stačí to jen vyzkoušet.