Znáte Českou republiku nejen ze země, ale i ze vzduchu a rádi byste spatřili tam shůry i cizí kraje? Máte jedinečnou příležitost! Stačí si u společnosti pilotemnazkousku.cz objednat vyhlídkový let letadlem nad Alpami! Nikdy nezapomenete na neskutečnou krásu alpských velehor a scenérie, které jinak než při vyhlídkovém letu letadlem nespatříte. Pokud tedy milujete dobrodružství a hory, nenechte si tento vyhlídkový let ujít. Vyhlídkový let nad Alpami můžete absolvovat pouze jako klasický vyhlídkový let letadlem, můžete si ale také vyzkoušet řízení letadla. A kam si zaskočíte na oběd? No přece do Salzburgu, kde bude mezipřistání a prohlídka Hangáru 7 – letecké expozice firmy Red Bull.

Že se vám jeden den do zahraničí na vyhlídkový let zdá málo? Potom volte variantu letadlem do Chorvatska. Málo komu se poštěstí jen tak na dva dny zaletět vykoupat do Chorvatska soukromým letadlem, které nota bene může dotyčný navíc ještě řídit! Tak neváhejte! Chorvatský ostrov Lošinj, kde se uskuteční a vaše přistání, na vás již čeká.

Role pilota na vlastní kůži

Se společností pilotemnazkousku.cz máte jedinečnou příležitost spojit vyhlídkový let a vyzkoušet si pilotování letadla bez obav. Třeba na jednu hodinu, klidně i na celý den. Nejenže tak otestujete, zda jsou vaše nervy z ocele, ale také zjistíte, zda by pro vás pilotování bylo to pravé ořechové a zda jste se neminuli povoláním. Vyzkoušejte si vše – počínaje pozemní přípravou až do konečného přistání.

Kam na vyhlídkový let?

Teď vás určitě zajímá, kde všude se vyhlídkové lety letadlem konají. Pojďme si uvést alespoň některé lokality, které by vás mohly zajímat. Společnost pilotemnazkousku.cz si pro vás připravila vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Hosín, vyhlídkové lety Vrchlabí, vyhlídkové lety Plzeň, vyhlídkové lety Liberec, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, vyhlídkové lety Příbram, vyhlídkové lety České Budějovice, vyhlídkové lety Karlovy Vary, vyhlídkové lety Česká Lípa. Určitě vás zaujme také letiště Vrchlabí vyhlídkové lety. Na vyhlídkový let se můžete vydat sami, případně dárkový poukaz na vyhlídkový let poskytnout někomu jinému.