Máte ve vašem okolí spoustu kávových nadšenců? Tak to nejste sami. Přinášíme vám originální tipy na dárky, které udělají radost každému milovníkovi kávy.

Vánoční balíčky pro ženy i muže

Letos jsme vám trochu ulehčili práci a zabalili vánoční balíčky za vás. Připravili jsme jeden pro ženy a druhý pro muže.

Ve vánočním balíčku pro ženy, najdete výběrovou kávu z Brazílie Ponto Alegre, která chutná po čokoládě a oříšcích. Pro chvíle pohody čaj z bio bylin z valašských luk a taky lahodnou čokoládu s ostružinami na mlsání.

Pro mužské polovičky jsme vybrali také výběrovou kávu z Brazílie, protože té neodolá nikdo. Součástí balíčku je také hořká čokoláda s borůvkami a čaj pro opravdové muže z bio bylin z Valašska.

Originální kávové obaly na míru

Jak potěšit své blízké nebo třeba i vaše klienty a zaměstnance originálně? Vsaďte na vlastní obaly na kávu. Zvolíte si kávu, kterou chcete zabalit, množství a navrhněte si vlastní etiketu. Originální etiketa rozhodně zaujme a potěší každého.

Etiketu na míru zvládáme do 1 týdne. Rádi vám se vším pomůžeme, abyste měli ten nejkrásnější obal, která potěší vaše důležité lidi kolem vás nejen na Vánoce.

Set pro milovníky filtrované kávy

Dárková sada pro přípravu filtrované kávy rozhodně nadchne každého, který se rád utápí ve velkém hrnku plného voňavé kávy. Balení obsahuje skleněnou karafu, dripper V60 velikosti 02, odměrku a papírové filtry.

Příprava kávy ve V60 je krásná hra, která vás odmění výbornou kávou.

Káva na cesty

Každý pořád někam pobíhá a pospíchá. Káva s sebou je stále běžnější a hlavně, když si chcete vzít svou oblíbenou kávu na túru nebo s sebou do auta, je tu jediné řešení. Káva do termohrnku. Vyberte si z hravých designů, které jsou nejen krásné ale také praktické díky dvojitému obalu, který déle drží teplo.