Kdo by si nepřál jít na koncert do místa, které mezi kluby Liberec nemá obdobu. Jedinečné spojení minipivovaru, pekárny, restaurace i sálu s kapacitou čtyři sta lidí otevírá možnosti muzikantům a jejich promotérům, kteří hledají nová místa k účinkování, i návštěvníky, již se pídí po netradičním prostředí a skvělém občerstvení. Liberecký klub je totiž umístěn v budově starého mlýna a jeho moderní podoba je „loftového“ typu. Otevřená prostranství i dostatek soukromí v klubu, restauraci nebo u pivovarských varen dává místo pro uspořádání rodinných sešlostí, narozeninových oslav, firemních večírků i organizování různých setkání.   

Zábava Liberec dává netradiční možnosti pro uspořádání firemních teambuildingů

Pokud například přemýšlíte nad netypickým místem, kde byste mohli s kolegy z práce utužit kolektiv, pak jste na správném místě. Zábava Liberec je totiž o poslechu dobré hudby díky kvalitní aparatuře a technickému zázemí, případně o promítání s využitím projekční soustavy. Dlouhý bar s bufetovou studenou a teplou kuchyní umožňuje hostům občerstvit se i v pozdějších večerních hodinách. Naopak návštěvníci restaurace mají možnost po dobrém jídle zažít ještě bonus navíc v podobě koncertu.

Hudební klub Liberec se nebrání žádnému hudebnímu žánru

Máte rádi pomalejší, zádumčivý soul, nebo spíše rytmické ska? Učarovaly vám dechové sekce jazzu, či se naopak rádi vyskáčete v rockovém rytmu? Každý posluchač si v kulturní náplni klubu najde svoji parketu. Živá i reprodukovaná hudba poslouchaná ve stylovém prostředí, kde se umně propojila moderna s historií, je jedinečným zážitkem, na který nezapomenou náhodní návštěvníci, ani pravidelní kluboví „štamgasti“. K pohoštění se navíc hodí vynikající nefiltrované pivo vyráběné přímo na místě. Hudební klub Liberec je otevřen každému!