Přestože v nich můžete působit neodolatelně a elegantně, dokáží vytvořit i opačný dojem. Proto si dejte pozor na to, co lichotí vaší postavě.

Připravte se na koktejl mixování, který vás úplně rozzáří
Výrazné a nepřehlédnutelné pruhy jsou tu s námi už léta. A vracejí se každou jednu sezónu. Na pruhované stylizace, nedají dopustit designéři jako Phillip Lim, Balmain, Fendi, Diane von Fusenberg či Carolina Herrera.

Nebojte se spojovat pruhy v různých délkách, barvách i tvarech. Připravte se na koktejl mixování, který vás úplně rozzáří. Zejména pokud je budete kombinovat se světlými a pastelovými barvami. Například takový kostým je ukázkou trendy outfitu, který splňuje všechny aspekty perfektního jarního looku. Smyslný, elegantní, svěží a hravý zároveň.

Oblečení se svislými pruhy je ideální, protože opticky prodlužuje a zároveň i zjemňuje linii siluety. Takže pokud si chcete ubrat pár kilo a opticky přidat několik centimetrů, směle do nich.

Taková kombinace s jeansy s vysokým pasem a sandálků je alchymií něžnosti a ženskosti.

Třeba však být opatrné, při horizontálních pruzích, které se postarají spíše o opačný efekt. Jelikož přidávají na objemu, je třeba dbát na to, abyste si v takovém kousku zbytečně nepřidaly několik kilo navíc.

Hodí se spíše vysokým a štíhlým ženám. Je dobré, je v tomto případě kombinovat s různými šířkami na kouscích, které si obléknete. Vyhněte se však jiným barvám, vrámci outfitu a držte to celé v jednom tónu.

Pokud klasický design pruhů, doladíte stylovými doplňky, váš outfit nabude přímořský a velmi oblíbený „marina look“. Docílíte to i v elegantní verzi.

Tmavomodré kalhoty, či šortky, jsou něco, co by vám při pruhovaných variacích nemělo chybět. Skvěle spolu vzájemně ladí a nechají vyniknout vaši osobnost. Hodí se do práce, na běžný den, ale malou změnou doplňků, takto vyčarujete i dokonalý večerní model.