Pohled dokáže v neverbální komunikaci opravdu hodně. A v době, kdy máme rty skryté pod rouškou, jediné čím okamžitě okouzlíte jsou oči. Proto jim při líčení, věnujte speciální pozornost. Nebojte se, dá se to iv nude odstínech, pokud příliš nefandíte barvičkám.

Opticky přidá očím na objemu, rožiari jejich a prohloubí pohled
Hra s stínováním dokáže skutečně mnoho. Opticky přidá očím na objemu, rožiari jejich a prohloubí pohled. Klíčový je však samotný výběr barev, který zvolíte. Nikdy nic nezkazíte přírodními odstíny, to víme všechny.

Skvěle však vypadá i kombinace hnědé, skořicové a lila. Ty odvážné, mohou sáhnout po verzi karamel a zelená, zda přejít do oranžové. Tuto linii víte táhnout i na líčka a docílíte sjednocený, prozářený look.

Pokud se na tento typ líčení velmi necítíte, stínovat můžete i světlými barvami, které vrstvami, vždy od nejsvětlejší linie, po nejtmavší.
Úvodem zkuste tělové barvy, kterými vytvoříte nude efekt. Můžete přidat jemné třpytky, zda ukončit to pod víčkem měděnou. Dobře vynikne i kontrastní kombinace tělové, která přechází do bílé s černou linkou.

Jednoduchá technika jak na to:
Na horní víčko udělejte černou či tmavohnědou tužkou, hrubší linku, kterou pak postupně roztieňujte alespoň o dva stupně, světlejším stínem. Výběr barvy je na vás. Vnější koutek oka, vždy zvýrazní o něco tmavší. Do vnitřního koutku je zase fajn nanést třpytivý nebo skutečně světlý stín, který celý pohled ještě více otevře.

Můžete se pohrát i se zmíněnými třpytkami, které jsou tuto sezónu velmi žádané a jinak to nebude ani v létě. Prim bude hrát nestárnoucí bílá, pudrově růžová, zlatá, měděná, karamelová, ale i odvážnější baklažánová či neonové variace.

Hra s barvami dokáže opravdu hodně