Není nic, co byste nezvládli s kvalitními přístroji – čeká vás malý projekt nebo velká výzva? Vibrační technika vám zajistí profesionální stroje, se kterými se vám bude pohodlně pracovat.

více v článku...

Hutnící stroje

Ty nejkvalitnější stroje od předního výrobce NTC se mohou blýskat i ve vašem strojovém parku! Vibrační technika vhodná pro hutnění všech povrchů je nyní k sehnání i na profesionálním e-shopu firmy, která se kromě prodeje zboží a náhradních dílů zabývá i servisem, technickými kontrolami a půjčovnou stavebních a silničních strojů. Potřebujete kvalitní stroje prověřených značek? Spolehněte se na služby profíků, kteří strojům rozumí a rádi vám poradí s vhodným výběrem stroje.

Vibrační technika

Veškerá vibrační technika na jednom místě je připravena splnit vaše požadavky. Čeká vás hutnění ve výkopech a potřebujete se spolehnout na stroj určený i k hutnění jílovitých zemin? Zvolte si vibrační pěch dle vašich specifických požadavků. Univerzální vibrační desky vám poslouží například pro přípravu podkladu pro zámkovou dlažbu – díky speciálně naladěnému vibrátoru na vyšší frekvenci tento stroj využijete k hutnění živičných povrchů.

Opravy silnic, výstavba parkovišť

Zajišťujete opravy silnic, stavby parkovacích a průmyslových ploch nebo chodníků? Vibrační válce vedené i tandemové jsou nezbytným vybavením pro velké projekty. Spolehněte se na kvalitní stroje, u kterých oceníte robustní a spolehlivé provedení, ale i dobrý výhled na okraje běhounů, který umožní hutnění i u zdí a zvýšených obrubníků. Veškerá hutnící technika i s příslušenstvím na váš čeká na jednom místě – vybírejte z pohodlí svého domova či kanceláře.

Vibrační technika od profesionální značky, s možností využití dalších služeb firmy jako je servis, bazar nebo STK strojů. Vyberte si stroje tam, kde jim rozumějí!