Šetřete náklady, přírodu i své zdraví díky praktickým osoušečům. Jestliže jste se rozhodli investovat do osoušeče rukou, rádi bychom vám poradili s jeho výběrem. Na trhu je totiž několik desítek produktů v různých cenových relacích. Poradíme vám, jaké parametry jsou při výběru rozhodující a na jaké zase nemusíte až tak brát zřetel.

Kde pořídíte kvalitní osoušeče rukou

Jestliže vybíráte nový osoušeč z pohodlí domova, určitě navštivte internetový obchod ventilatory-shop.cz, kde vám rádi pomohou s jeho výběrem. K dispozici zde máte několik desítek osoušečů, vhodných do soukromých i komerčních prostor. Kromě nich zde pořídíte také přenosné ventilátory, odvlhčovače, topidla nebo čističky vzduchu. Ačkoliv osoušeče rukou nemají nic společného s aromaterapií, dělají váš život mnohem pohodlnější.

Dokážete si například představit, že byste si na veřejných záchodcích utírali ruce do látkového ručníku, stejně jako třicet lidí před vámi? V tomto právě tkví hlavní přednosti osoušeče, který se spustí i vypne bez jakéhokoliv kontaktu. Je totiž vybavený senzorem, okamžitě reagujícím na přiložení rukou. Některé modely jsou navíc i ekonomicky ohleduplné, protože suší krátkou dobu na adekvátní výkon.

Chcete-li osoušeč instalovat do veřejných prostor, tak určitě doporučujeme zvolit ten s úpravou antivandal, opatřený kovovým krytem. Není tak snadné ho rozebrat, proto odolá i případným vandalům. Naopak na zeď ho velmi lehce upevníte. Nabízí konstantní teplotu a dostačující výkon. Disponuje například prachovým filtrem, který zachytí i sebemenší nečistoty. S prodlouženou tříletou zárukou ho zakoupíte na ventilatory-shop.cz.

Zamezte šíření virů a bakterií

Právě klika u dveří na toaletu je místem, kde utkvěje velké množství bakterií. Jestliže budete používat osoušeč s bezdotykovým senzorem, výrazně omezíte možnost vzniku jakékoliv infekce. Vaše toalety tak budou na pohled čistší a hygieničtější.