Sdílejte

Když se nám s mužem konečně splnil náš celoživotní sen, kterým byl vlastní dům, okamžitě jsem věděla, v jakém designu bych si přála ho vybavit. Miluji minimalismus, tudíž byla volba mého vybavení domácnosti jednoznačná. S mužem si velmi potrpíme na kvalitních věcech, tudíž pro nás bylo prioritní, aby byl nábytek nejen kvalitní, ale také luxusní. Kožené sedací soupravy, na které jsem narazila jako první, jsme si tak chtěli pořídit nejen do obývacího pokoje, nýbrž i do pracovny, které vévodí můj milovaný Anglický styl, na který nejen u sedačky, nedám dopustit.

Luxusní kožené sedací soupravy jsou jasnou trefou do černého

Musím opravdu uznat, že náš výběr nové luxusní kožené sedací soupravy, se nám opravdu povedl. Tento skvost nám byl vyroben na míru, přesně dle našich požadavků. Musím uznat, že jsem s výběrem alespoň sedací soupravy, která měla přijít do pracovny, velmi otálela. Nakonec ale zvítězila sněhově bílá moderní kožená sedačka, která je v Anglickém stylu a která je vskutku úžasná a naprosto dokonale podtrhla celkový vzhled pracovny. Stejně tak, jako tomu bylo u sedací soupravy, která měla přijít do obývacího pokoje, i v tomto případě nám byla vyhotovena přesně na míru dle aktuálních trendů, které samozřejmě velmi ráda sleduji.

  Mateřské školky Praha mají pro nové děti otevřené dveře kdykoliv během roku

Česká kvalita, na kterou si nelze stěžovat

Česká kvalita se u naší luxusní kožené sedací soupravy rozhodně nezapře. Je tomu skutečně tak, že veškeré kožené sedací soupravy se vyrábějí v Čechách. Masiv, ze kterého je vyrobena je opravdu velmi bytelný a věřím, že její životnost bude úctyhodná.  Obývacímu pokoji totiž vévodí sedací souprava, která je rovněž v bílé barvě a je rohová. O kůži na sedací soupravě se velmi dobře starám, tudíž se domnívám, že nám bude sedačka sloužit opravdu dlouhé roky, o čemž ovšem naprosto vůbec nepochybuji. Špičková kvalita a osvědčený výrobní postup, který obdivují stovky domácnosti, jsou totiž rozhodně sázkou na jistotu.