OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Postupné uvolňování opatření, přijatých v souvislosti s pandemií COVID 19 umožní otevřít i prodejny českého výrobce hodinek PRIM z Nového Města nad Metují.

Zákazníci tedy budou mít znovu možnost osobně si prohlédnout tradiční české hodinky PRIM, vyráběné již přes 70 let společností ELTON z Nového Města nad Metují. Samozřejmostí je dodržení všech hygienických doporučení, k dispozici jsou jednorázové rukavice i desinfekční gel. V prodejně mohou být nejvíce dva zákazníci současně a platba je možná pouze bankovní kartou nebo převodem.

Novinkou rpo zákazníky bude limitovaná edice PRIM MASARYK, kterou společnost ELTON hodinářská představila začátkem března, a kvůli uzavření obchodů nebylo možné si tento výjimečný model fyzicky prohlédnout. „Jsme velmi rádi, že nás zejména v této složité době podrželi naši zákazníci a nákup v uplynulých týdnech realizovali například prostřednictvím e-shopu. Rád bych jim poděkoval za to, že se rozhodli podpořit českou výrobu a českou značku, které dali přednost v silné zahraniční konkurenci,“ říká generální ředitel ELTON hodinářská Milan Kozel. Pro zákazníky je připravena speciální květnová sleva ve výši 10 % z ceny hodinek. Využít ji mohou po celý měsíc na oblíbené modely PRIM PILOT, PRIM KLASIK 36 a LINEA ESENCE 36 i 40. Zákazníci se také mohou těšit na další novinky, které novoměstští hodináři právě dokončují. 

Otevření se týká zatím prodejen v Praze a v Ostravě, showroom v Novém Městě nad Metují je z bezpečnostních důvodů v běžném režimu stále uzavřen. Kontakty a aktuální provozní dobu prodejen najdete zde: https://www.prim.cz/cz/obchodni-mista/