Stavební pouzdra se postarají o to, aby se v interiéru mohly používat posuvné dveře. Víte, jaké kousky nyní nejvíce frčí? Myslíte na to při tvorbě interiérů? Stavební pouzdra jsou jedinečnou součástí moderního bydlení.

Stylovka, kterou musíte mít

Kdo by si přál doma mít pouze klasické dveře, které jsou fádní a v mnoha případech velmi nepraktické. Nekonečné zavírání a nutnost uhýbat v prostoru pro to, abyste vůbec mohli místnost zavřít – to vše již prostě do současného století nepatří. Stavební pouzdra se dají snadno namontovat do zdiva i sádrokartonu tak, aby daly vzniknout prostoru pro instalaci posuvných dveří. Některé z nich přitom zcela změní pohled, jaký dnes na funkci dveří máte. Proč?

Nic nemusím zavírat

Ano, dříve to byla nutnost. Dveře otevřít a postarat se o to, aby se opět zavřely. Co byste říkali tomu nechat tuto činnost na technologii, která je zcela bezúdržbová? Samozavírání je doplněk, který oceníte u všech typů posuvných dveří. Jak to funguje? Velmi snadno. Dveře prostě a jednoduše otevřete, ony se pak samy zavřou. Výhodou navíc je, že tuto funkci můžete instalovat i po zabudování pouzdra. Přejete si tuto funkci kombinovat s tichým dorazem? I toto není žádný problém.

Synchronizace? Žádný problém

Další vychytávkou je synchronizace pro dvoukřídlé dveře. Tímto způsobem se dveřní křídla budou pohybovat vždy současně, naproti sobě. Zejména u širokých průchodů tuto vlastnost velmi oceníte. I tuto vlastnost můžete do dveřního systému instalovat i po zabudování pouzdra. Samozřejmostí je u tohoto systému již zabudovaný tichý doraz. Konečně tak bude procházení místnostmi stylové a ležérní. K domácnosti, která si zakládá na stylu a eleganci, se to vskutku hodí, nemyslíte?

Stavební pouzdra pro dveře představují nový pohled na bytový design. Je jen na vás, jaké funkce dále zvolíte. Je libo dokonalý domov? Žádný problém.