Koupit si PlayStation herní konzoli je sice skvělé. Člověk má najednou možnost trávit opravdu zábavně svůj volný čas ve společnosti herních hrdinů, na které se dlouhou dobu díval jenom na pultech obchodů. Jenže aby byl ten pravý herní zážitek ještě více umocněn, je zapotřebí investovat dál. A to nejen do her jako takových, ale v ideálně do prémiového členství PS plus, které hráči otevře brány neuvěřitelných možností. Co konkrétního tato jedinečná vstupenka do světa plného zábavy přináší?

Herní konzole nestačí

Ne, herní konzole opravdu nestačí, pokud se chcete radovat z maximálního zážitku při hraní. V současné době si můžete ono hraní užít na maximum, pokud si zaplatíte PlayStation plus na 12 měsíců. Jak již bylo zmíněno, jedná se o prémiové členství, které může značně rozšířit možnosti hraní na vaší konzoli.

S koupí PS plus získáváte rovnou několik výhod, respektive benefitů. Předně můžete hrát se svými přáteli online, dále vám do vaší herní knihovny každý měsíc doputují dvě hry zdarma a dokonce je možné uložit si pozice z rozehraných her, a to přímo v PS Cloudu. K členství se mimo jiné získá i 100 GB místa v on-line úložišti a otevřou se vám brány do výhodného nakupování, protože jako členovi PS plus se zpřístupní jedinečné slevy, které se nikde jinde nenabízí.

Nová položka s příchodem PS Plus

PlayStation Plus na 365 dní byla velká věc, když toto prémiové členství doputovalo na trh. Společně s ním se totiž nabídka výhod rozrostla o další položku, a tou jsou naprosto legendární hry, které si nikde jinde už zahrát úplně nemůžete. Dalo by se říct, že se jedná o herní kousky z dávné historie (možná až pro pamětníky), na které však řada hráčů velice ráda vzpomíná.

K dispozici jsou s prémiovým členstvím nově například hry jako Crash Bandicoot N, dále Trilogy nebo Resident Evil 7 či Days Gone.