Určitě mi dáte za pravdu, že k nejméně oblíbeným odborným lékařům patří zubaři. S jejich návštěvou většina z nás otálí a otálí. Místo toho abychom alespoň jednou ročně vyhledali stomatologa Praha, zasedli do zubařského křesla a nechali se preventivně vyšetřit a ošetřit, brání nám v návštěvě stomatologa Praha strach z utrpení. Mnohé z nás při pouhém pomyšlení na zubaře Praha zachvátí doslova panika. Nepomáhá ani logické vysvětlení, že čím dříve člověk s problémem přijde, tím jednodušeji a bezbolestněji ho zubař Praha 2 ošetří. Věřte tomu, že recepty babiček, ani vysoké množství analgetik problém nevyřeší, pouze oddálí. Proto se zbytečně netrapte a navštivte zubní ordinaci Praha co nejdříve.

Problémy s chrupem nezanedbávejte

Tak jak si pravidelně myjeme ruce, obličej a další části těla, tak je nutné si pořádně čistit i zuby. Zanedbané problémy s chrupem mohou způsobit mnohem horší problémy, než by se na první pohled mohlo zdát. Dentální hygiena Praha o tom ví své. Je zarážející, že když člověk krvácí z nosu, ucha či odjinud, zajde vyhledat lékařskou pomoc – krvácení z dásní však přehlíží a pomoc zubní ordinace Praha ani dentální hygieny Praha 2 nevyhledá. A přitom krvácení v dutině ústní může mít (kromě ztráty zubů a nutnosti dopracovat se často až k zubním implantátům Praha) i další dalekosáhlé zdravotní následky.

Předejděte infarktu a kloubním potížím

Mikroorganismy, nacházející se v parodontálních váčcích zubů a dásní neléčených pacientů na stomatologii Praha, byly nalezeny i v aterosklerotických plátech srdečních cév. Přenesením do krevního oběhu mohou mít za následek dokonce i infarkt, cévní mozkovou příhodu, potrat nebo se projevit ve formě onemocnění ledvin, kloubů, padání vlasů, kožních chorob a podobně. Pravidelné vyšetření a ošetření na stomatologii Praha by tedy mělo být samozřejmostí.