Ptáte se, co dělat, když potřebujete postavit a nevíte, jak na tom vámi vybraný pozemek vlastně je? Nebo je zapotřebí zkontrolovat kanalizaci a zajistit mechanické čištění kanalizace? Obraťte se na MBmont!

V případě nesprávné funkce potrubí může dojít ke vzniku nepříjemného zápachu v interiéru a také dochází k ohrožení životního prostředí. V současné době se často právě obracíme k otázce ekologie.

Co a jak kontrolovat?

Existuje několik možností, jak monitorovat potrubí, odpady a celkově kanalizaci. Pokud máte problém například s možným prosakováním potrubí, můžete využít monitoring kanalizace kouřovým generátorem. Tento způsob se používá tam, kde nestačí kamerový systém. Kouřový generátor je slouží k vyhledávání netěsností v odpadech a kanalizacích, k zjištění spojů, které prosakují, a ke zkouškám těsnosti kanalizací či jímek. Mechanické čištění domovních odpadů pomocí pružin je ideální pro potrubí od 30 do 200 mm.

Čistící část je uložena v přední části vozíku na autě, a proto je snadné se kamkoli dostat a zajet tak, aby monitoring byl proveden správně. Potřeby monitoringu a kontroly jsou řešeny v jednom dni a zároveň lez s takovýmto vybavením pracovat i při teplotách nižších než 0°C. Mechanické čištění kanalizace se provádí buď motorovým perem nebo pak tlakové čištění tlakovou vodou.

Oblasti „práce“

Kontrola a čištění skýtá služby na Ostravsku, Opavsku, ale i například jde o mechanické čištění kanalizace Havířov, mechanické čištění kanalizace Frýdek Místek nebo mechanické čištění domovních odpadů pomocí pružin Karviná. Dále se MBmont zaměřuje na mechanické čištění odpadů pomocí pružin Opava nebo Ostrava a mechanické čištění kanalizace Ostrava nebo Opava.

Pokud tedy potřebujete zajistit správné fungování vašich odpadů a kanalizace, vybrali jste správně MBmont! Neváhejte se na ně obrátit.