Sdílejte

Už je to tady! Zápisy do mateřských školek se blíží. Opět začíná téměř hysterie spojená s nejistotou plynoucí z přeplněnosti zařízení a velkým počtu uchazečů o umístění. Co mají dělat rodiče, jejichž dětem budou tři roky až na podzim? Nebo spádově nepatří do mateřských školek, kde je volno? I když se legislativa změnila k lepšímu ve smyslu otevřených jeslí a existence dětských skupin, stále ještě nemají rodiče na růžích ustláno. Zařízení pro jejich děti není dost. Mateřské školy Praha – ProFamily – přijímají nové děti kdykoliv během roku. Jen je třeba se informovat o aktuální kapacitě.

Rodiče, nezoufejte si, ProFamily vám s přijetím dítěte pomůže

Soukromé mateřské školy Praha, jež od roku 1992 úspěšně fungují na mnoha místech v metropoli, jsou výtečnou alternativou přeplněným zařízením státního typu. Kvalifikovaný pedagogický sbor, milé tety, příznivé prostředí – to vše vytváří podmínky pro zdravý vývoj malých dětí, které zmíněné školky navštěvují. Děti se mohou zdokonalovat v činnostech, které je baví, nebo se mohou novým dovednostem naučit. Pobyty v přírodě, kulturní zážitky, práce se zvířaty, sportovní vyžití, prvotřídní jídelníček a milé vychovatelky tvoří z mateřských školek Praha centra, v nichž se plnohodnotně utvářejí dětské charaktery pro celý život. Systémem výuky se děti připraví i na pozvolný přechod do školy.

  Pojeďte do Prahy na bezva dovolenou! Ubytování rozhodně nemusí být drahé!

Ani rodiče si nemohou stěžovat na nedostatek komunikace. Aktivně participují na programu, volnočasových aktivitách, zapojují se do skladby výuky, jakož mohou s dětmi jezdit na mimopražské pobyty v přírodě, pokud si to přejí. Mateřské školy se pyšní optimální otevírací dobou, která vyhovuje jak rodičům pracujícím od brzkého rána, tak těm, již končí v práci v podvečerních hodinách.