Nová hologramová technologie dorazila do ČR. Tato novinka se jmenuje hypervsn. Dováží ji k nám SUPERVIZE HOLOGRAMY s.r.o., která svým jménem zaštiťuje vysokou kvalitu. Veškeré výrobky a dodávané příslušenství je vyráběno v Evropě, s důrazem na kontrolu kvality.

Hologramová technologie přináší nový rozměr vaší prezentace

A to doslova. Hypervsn je hologramová technologie, která umožňuje vytvářet, upravovat a promítat hologramové vizualizace 3D způsobem, jako by volně visely ve vzduchu. Můžete tak zapůsobit na emoce diváků, vyvolat v nich dojem, že jsou součástí vizualizace, vtáhnout je do příběhu. 

Technologie se vám plně přizpůsobí

Technologie hypervsn se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete zvolit jednotku hypervsn solo, která je vhodná pro menší prezentace. Jedná se o lehké, přenosné zařízení, které zobrazuje hologramy o velikosti 56 cm (varianta Solo M) a nebo o velikosti 75 cm (Solo L). Pokud si přejete ovládat zařízení přímo na místě, je pro vás určen typ Solo Classic. Pokud potřebujete spravovat více jednotek v různých lokalitách, zvolte typ Solo Cloud.

Větší záznam přitáhne více lidí

Potřebujete-li oslovit větší množství diváků, je pro vás vhodnou volbou hypervsn wall. Tato technologie umožňuje vytvořit stěnu libovolné velikosti. Rozměr si určujete sami počtem jednotlivých komponentů. Chcete se prezentovat na koncertech, festivalech nebo veletrzích? Hypervsn wall je vaše řešení na míru. Velkou výhodu tohoto systému je variabilita. Přizpůsobte stěnu svým potřebám, a také plánovanému rozpočtu. Zadejte nám své představy a my vám vypracujeme individuální nabídku.

Speciální kryty ochrání zařízení a umocní efekt

Kryty uplatníte zejména při použití zařízení v nižší montážní výšce, než je stanovena. Při výběru krytu volte kryt vhodné velikosti pro daný výrobek. Použití krytu zajistí dokonalou bezpečnost pro okolí i zařízení. Kryty jsou odolné proti poškrábání a dokonale průhledné. Použitím krytu a snížením montážní výšky ozvláštníte prezentaci o zajímavé efekty.

Technické vychytávky podpoří jedinečnost promítání

Originalitu a celkový dojem podpořte volbou vhodných technických doplňků. Jedná se zejména o různé stojany a držáky. Zařízení lze umístit na stojan a promítat ze země. Velmi oblíbenou variantou je stropní držák, který umožňuje promítat záznam od stropu. Uplatní se i nástěnné držáky. Zejména při větším počtu použitých zařízení volbu technických doplňků velmi pečlivě plánujte. Vhodnou kombinací stojanů, stropních a nástěnných držáků vyladíte svoji prezentaci k dokonalosti.

Vytvořte si vlastní vizualizaci v hypervsn 3D studiu

Vytvořte si vlastní vizualizaci v našem hypervsn 3D studiu. Nemusíte mít žádné grafické zkušenosti. Práce v hypervsn 3D studiu je velmi jednoduchá a intuitivní. Pomocí studia transformujete 2D objekty do 3D, dodáte text v jakémkoliv jazyce, styl písma, barvu, animaci. Příprava vizualizace v hypervsn 3D studiu je snadná, kreativní a zábavná. V případě náročnějších požadavků vám rádi poradíme, nebo pro vás vytvoříme obsah dle zadání.

Co dalšího získáte pořízením hypervsn od nás

Za kvalitou dodávaných produktů si stojíme. Pokud si pořídíte hypervsn od nás, získáte dvanáct měsíců záruku s možností prodloužení. Součástí dodávky je podrobný návod na montáž a ovládání. Pokud byste si přesto nevěděli rady, je vám k dispozici technická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Poradí s instalací i provozními problémy. V případě zájmu vám vyškolení pracovníci  systém namontují a zprovozní. Koupí výrobku získáváte přístup do internetového hypervsn 3D studia, kde můžete popustit uzdu své fantazii a kreativitě při tvorbě vlastních vizualizací.

Chtěli byste si hypervsn napřed vyzkoušet?

Plánujete pouze jednorázovou prezentaci? Zvažujete, zda je pro vás hypervsn to pravé a chtěli byste si systém napřed vyzkoušet? Není nic jednoduššího. Nabízíme možnost pronájmu zařízení. Obraťte se na nás se svým přáním a my vám připravíme zajímavou nabídku Hypervsn je technologie budoucnosti. Staňte se součástí této budoucnosti i vy.

Více informací najdete na: www.hypervize.cz