Sdílejte

Uvažujete nad tím, že byste sáhli po možnosti půjčky? Je vaše finanční situace nepříznivá, a to díky exekucím nebo dluhům z minulosti? 100% hypotéka by mohla být tím správným řešením. Jedná se totiž o férovou půjčku, která vychází vstříc prakticky všem žadatelům, vždy se snaží najít to nejlepší řešení pro obě dvě strany.

Seriózní jednání je základem

V nebankovních společnostech pracují odborníci a profesionálové, kteří vám chtějí výhradně pomoci. Budou s vámi komunikovat vždy na úrovni, budou poslouchat vaše příběhy a budou se snažit nacházet co nejlepší možná řešení pro vaši konkrétní situaci. Nebojte se jim tedy svěřit, protože pouze tak budou schopni vyslyšet vaše přání a najít co nejvhodnější finanční produkt.

  Cincinnati Masters: Federer downs Murray to set up Raonic SF challenge

Možná pro vás bude nejvhodnější americká hypotéka bez dokládání příjmů, pokud jste zrovna nezaměstnaní nebo například v pracovní neschopnosti, anebo taky možná nebankovní hypotéka bez registru, pokud jste například v exekuci nebo máte nějaké resty z dřívějška, co se týká dluhů. Základem je komunikace, pouze tak vám budou moci odborníci najít ten nejvhodnější produkt.

Vyřiďte si všechno z domova

Velkou výhodou je samozřejmě i to, že si budete moci všechno vyřídit z domova. Není zde podmínka, že musíte na pobočku. Pro začátek bude stačit, abyste vyplnili online žádost, ve které kromě svých základních informací a požadavků vyplníte kontakt na sebe, aby vás mohli odborníci následně kontaktovat. Vaše další kroky se budou odehrávat prostřednictvím telefonního kontaktu, a to opět v době, kdy vám to bude vyhovovat. Ušetřete tedy svůj čas tím, že nebudete muset nikam chodit. Vyřešte vše online nebo po telefonu, jak je pro dnešní moderní dobu zvykem.

  Nakupujte a ušetřete zároveň!

Co se týče peněz, ty vám přijdou na váš bankovní účet, a to již dost možná do dvaceti čtyř hodin po podepsání smlouvy. Záleží vždy na tom, o jak náročný případ se jedná.