Zahrada neslouží pouze na pěstování ovoce a zeleniny, ale nabízí i místo odpočinku a relaxace.

V letních měsících využíváme zahradu nejvíce, v zimě však bývá většinou nevyužitá. Zahrádkářská sezóna se obvykle končí v říjnu, nejpozději v listopadu. Zahrada je skutečným lákadlem i v chladném období.

Efektivní oslava v zahradním stane

Zahradní párty v zimě má své kouzlo – zasněžená zahrada vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Existuje několik alternativ uspořádání zimní párty. Prostor můžete využít přímo na zahradě, v zimní zahradě nebo v praktickém stane. Zahradní stan vás ochrání před nepříznivým počasím. Vytváří ochranu před větrem a poskytuje příjemné teplo. Je vhodný nejen pro soukromé účely, ale i na slavnostní příležitosti. Chrání před deštěm, větrem, sněhem ale i před sluncem.

 Zahradní stany nabízejí ideální zastřešení pro dokonalou zimní párty. Svou párty si tak užijete v idylickém prostředí.  Dostupné jsou v různých provedeních v ocelové nebo hliníkové konstrukci. Neměli bychom zapomenout na výběr barvy. Světlejší barvy jako žlutá, bílá nebo krémová jsou velmi žádoucí, protože propouštějí více světla, což je velmi důležitý a pro někoho rozhodující faktor.

Světlo a teplo vytvářejí útulnou atmosféru. Ať už LED osvětlení nebo solární lampy ve venkovním prostředí přemění část zahrady a stánek na sváteční místo. Zahradu zútulní i ozdobné lucerny nebo svícny. Ať už se rozhodnete pro tradiční dřevěné lucerny nebo svícny z nerezavějící oceli, zažijete ve své zahradě kouzelné chvíle. Terasový ohřívač poskytuje pohodlné dekorativní osvětlení a dostatek tepla. Umístěte do stanu plynové ohřívače, zabezpečíte příjemně vyhřátý prostor pro posezení. Ohřívače jsou praktické a jsou vynikajícím doplňkem do zahrad na výrobu sálavého tepla.