The magnifying glass standing on a leaf of the test print

Samolepící etikety označují všechny výrobky. Před uvedením na trh musí mít výrobek umístěnou samolepicí etiketu.

Kvalitní a dobré označování výrobků je velmi důležité. Výrobky, které denně kupujeme musí mít potřebné informace, aby je bylo možné správně identifikovat. Samolepící etikety najdete ve výrobcích pro různá odvětví – od kosmetiky, potraviny, průmysl až po farmacii, automobilový průmysl, logistiku, vinařství …. samolepicí etikety najdete skutečně všude.

Tisk samolepících etiket je důležitou součástí vašeho podnikání. Při uvedení výrobků na trh, musí být všechny výrobky označené tak, aby poskytly veškeré informace pro spotřebitele.

Potenciál etiket je skutečně obrovský. Moderní etikety je možné vyrobit z různých materiálů a různými vlastnostmi. Ve výsledku potřebuje mít každá firma samolepicí etikety s povrchovou úpravou takovou, aby byly výrobky pro zákazníky snadno identifikovatelné.

Některé specifické produkty musí mít zvláštní označení podle platné legislativy. Obecně by měly etikety obsahovat následující informace:

  • název produktu / jméno výrobce
  • datum spotřeby
  • hmotnost nebo gramáž
  • čárový kód
  • složení výrobku

Výhody samolepících etiket

Samolepicí etikety jsou pro moderní marketing důležité. Poskytují všestrannost, inovace a skvělý vizuální vzhled.

Tisk etiket Plzeň tlačí flexibilně a etikety, které vás odliší a přilákají nové zákazníky.

Kvalitní samolepicí etikety jsou odolné a schopné odolávat vlhkosti, vodě, tření mezi výrobky a pod. Vyberte si nové etikety od specialisty na tisk etiket.