Moderní technologie dronů prostoupila celý svět včetně naší země. Dronová show je v České republice žhavá novinka, kterou přináší společnost Magic Drones

Jediná show viditelná až na 1 kilometr

Naprosto neopakovatelná drone show se odehrává přímo na noční obloze. Hraje desítkami různých barev, tvarů a možností a viditelná je až na vzdálenost jednoho kilometru. A tak se drone show stává naprosto neobyčejnou podívanou, která nemusí být jen oslavou, ale může také širokému okolí přímo na nebi vyprávět jakýkoliv příběh! 

Dokonalá technická vyspělost

Dronová show je do slova a do písmene nejmodernějším způsobem hvězdné zábavy. Světelná show se může odehrávat až ve výšce 120 metrů. Tato podívaná je naprosto dokonale bezpečná a pochopitelně realizovaná jen za dobrých povětrnostních a podnebních podmínek. Holografická projekce přitom dosahuje naprosté dokonalosti, o čemž se můžete přesvědčit i na jednom z našich videí dron show.

Je dronová show bezpečná?

Bezpečnost je pochopitelně i u této show na prvním místě. Veškeré použité drony vybaveny nejvyspělejšími motion technologiemi, které nám i na vzdálenost 120 metrů a větší dávají možnost ovládat jednotlivé drony s přesností na pouhé dva centimetry! Celá show se navíc odehrává daleko od cílového publika, i když se může na oko zdát, že celé rojení dronů probíhá přímo nad hlavami přihlížejících.