Také se potýkáte s napjatým rodinným rozpočtem a jakýkoli nečekaný výdaj vás dokáže ve vteřině „shodit“ do červených čísel? Pokud si potřebujete půjčit jen pár tisíc do další výplaty, nemusíte se spoléhat na dlouhé byrokratické a neprůhledné procesy klasických bank. Mnohdy vám lépe poslouží některá z rychlých půjček.

Jestliže podobnou anabázi podstupujete poprvé, rozhodně doporučujeme zamířit tam, kde najdete všechny informace v maximálně jednoduché a přehledné podobě. Například půjčka SOS Credit vám na interaktivních posuvnících snadno dovolí zvolit nejenom výši požadované půjčky, ale také délku jejího splácení. Ihned tak víte, na čem jste.

Novým zájemcům půjčí SOS Credit až 8 000 Kč

Zatímco jiné nebankovní společnosti váhají u nových klientů sáhnout příliš hluboko do kapsy, tahle odvážná bojovnice se toho vůbec nebojí. Platí jen dvě jednoduchá pravidla:

  • Váš příjem musí být alespoň 13 000 Kč měsíčně.
  • Věk pak mezi 21 -60 lety.

Další podmínky – jako občanství ČR, vlastní bankovní účet (nebo dispozice k němu) a vlastnictví internetového připojení a mobilu – jsou pak již víceméně u obdobných produktů samozřejmostí, takže nemá smysl se jimi hlouběji zabývat.

Ale to není vše, čím si SOS půjčka nové zájemce hýčká. Poskytne jim také 100 % slevu na první půjčku – zaplatíte tedy jenom tolik, kolik jste si vypůjčili a ani o halíř víc. A podobnou výhodu má připravenou i pro své stálé zákazníky – u opakovaných půjček může sleva na poplatku na půjčku vyrůst až o desítky procent.

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá

Dalším pozitivem je opravdu minimální množství potřebných dokumentů. Budete potřebovat jen:

  • kopii OP,
  • druhý doklad totožnosti,
  • výpis z účtu za 3 měsíce.

Máte-li po ruce skener, mohou vám peníze přistát na účtu už do 15 minut, což je rozhodně skvělé. A při opakovaných žádostech už nic podobného potřebovat nebudete. Získáte totiž přístup do svého vlastního klientského účtu, kde bude vše otázkou několika kliknutí.

A stejně jednoduché je i prodloužení doby splatnosti. To můžete udělat i opakovaně a to vždy o 28 dní. Je to taková pojistka pro případ, že se vám nečekaných výdajů sejde více. Není třeba se obávat o plnění vašich finančních závazků, SOS půjčka vám ve všem vyjde vstříc.

SOS půjčka – kdykoli a na cokoli

Žádost o půjčku je možné podat online a to v kteroukoli hodinu a jakýkoliv den v týdnu. Odpověď na vaši žádost bude opravdu rychlá, na to se můžete spolehnout. Stačí, když projdete řídkým sítem kritérií a máte vyhráno.

A co vás může diskvalifikovat? SOS Půjčka v rámci zodpovědného přístupu neposkytuje půjčky např. osobám s bydlištěm na Městském úřadě nebo maminkám na mateřské dovolené. Nečeká vás žádné nepříjemné překvapení ve formě skrytých poplatků apod. Obejdete se bez ručení i ručitele a peníze můžete použít opravdu na cokoliv!