E-moped je elegantním řešením pro ty, kteří chtějí nebo potřebují jezdit a nemají řidičské oprávnění. Elektrický moped totiž spadá do kategorie elektrokol a řidičák k jeho provozu nepotřebujete. Můžete se tak například pohodlně dostat do práce či elektroskútr využívat k výletům.

více v článku...

Parametry elektroskútrů Racceway

Motor

Elektro mopedy Racceway jsou vybaveny motory, které jsou elektronicky omezeny na výkon 250 W. Lze na nich dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h, a díky těmto faktům spadají do kategorie elektrokol.

Řídit elektroskútr můžete tedy bez řidičáku. Svobodu jízdy na něm si tedy může užívat kdokoli a bez papírování.

Dojezd

Plně nabité elektrické mopedy Racceway mají dojezd 60-80 km. Jsou navíc vybaveny šlapacími pedály, které lze využít k došlapání do cíle.

Dobíjení baterie zabere 6-10 hodin.

Osvětlení

E-mopedy Racceway jsou vybaveny úspornými LED světly sloužícími k dennímu i nočnímu osvětlení.

Kola a brzdy

16“ kola jsou vybavena kvalitními kotoučovými brzdami.

Úložný prostor

E-moped je vybaven kufrem v jeho barvě. Celkově má pak elektroskútr Racceway spolu s vaší váhou nosnost 120 kilogramů.

Dálkové ovládání

Všechny elektroskútry Racceway jsou vybaveny klíčky k dálkovému ovládání s alarmem. Samozřejmostí je také digitální tachometr.

Prodejce poskytuje na e-mopedy Racceway záruku 2 roky. Na baterii je to 6 měsíců.


Hledáte to nejlepší pojištění pro Vaši motorku? Využijte srovnávač pojištění a vyberte si vhodné povinné ručení motocyklu přesně pro Vás.


Výhody elektrických mopedů

Elektroskútr bez řidičáku

Jak jsme popsali výše, díky svým parametrům e-moped Racceway pořád patří mezi elektrokola. Řídit ho může kdokoli bez řidičáku od 15 let. Není potřeba žádné papírování či pojištění. Jakmile e-moped koupíte, můžete na něm rovnou odjet domů.

Šetříte životní prostředí

Žádné emise či hluk, žádné znečišťování ovzduší. Při e-mopedech nic takového nehrozí. Dostanete se všude, a navíc budete jezdit ekologicky. Jsou poháněny čistě energií z baterie.

Žádná údržba

Nemusíte řešit žádné hladiny provozních kapalin či výměny komponentů motoru. Dbát musíte pouze na správné nabíjení baterie e-mopedu.

Šetříte finance

Elektroskútr nabijete klidně doma ze zásuvky. Elektrická energie je levnější než fosilní paliva a provoz bude tudíž méně nákladný.

Kde je možné e-moped využívat?

S elektroskútrem můžete takřka všude. Projíždět se můžete městem či na nákup. Dostanete se na něm do práce. Díky tomu, že elektroskútry Racceway mají omezený výkon motoru na 250 W a omezenou maximální rychlost na 25 km/h, jsou to pořád elektrokola a vy tak ke své jízdě můžete využívat i cyklostezky.

S tímto e-mopedem můžete také do přírody. Jízda v terénu či na polních cestách mu díky větším kolům a precizním tlumičům nedělá žádné problémy. Využívat jej proto jde i k delším výletům do přírody či lesa a všude tam, kde je terén náročnější.