foto: freepik.com

Koupelna není hned z několika důvodů místností, kterou lze snadno navrhnout a zařídit. Ovlivňuje to mnoho faktorů. Nejdůležitější však je, aby nábytek spolu s celkovou barevností interiéru tvořil ucelený celek. Nejčastěji jsou koupelny interiéry, které se vyznačují malou plochou. Proto je třeba dbát na to, aby nábytek v ní odrážel skutečné potřeby Vás a Vaší rodiny nebo spolubydlících.

Bezesporu je to jedna z mála místností v domě, kde je soukromí nejen očekáváno, ale i vyžadováno. Uchováváme zde doplňky, léky, masti a další předměty, které často chceme schovat před zvědavými zraky nejen hostů, ale i ostatních členů domácnosti. Je to navíc místnost, ve které hledáte trochu klidu a chvilku pro sebe. Podrobujete své tělo kosmetickým procedurám. Užíváte si relaxační koupele. To vše znamená, že by měla být koupelna pohodlnou, uklizenou a relaxační místností. Jak se postarat o to aby tomu tak bylo? Nejlepším řešením je využít naši nabídku na police, umyvadlové skříňky a koupelnové police.

Koupelnové police a další nábytek, který je nezbytný pro správné fungování místnosti

Regál do koupelny musí být kvalitní a chráněný proti specifickému mikroklimatu. Vysoká vlhkost a stříkající voda by pro něj neměla být problémem. Kromě toho musí být tyto výrobky pohodlné a snadno použitelné. Je také důležité, aby se daly snadno udržovat čisté. Díky tomu budete schopni udržovat správnou hygienu této místnosti. Koupelnový nábytek by měl kromě funkčnosti vyniknout také perfektní povrchovou úpravou. To vše ovlivní komfort a pohodlí užívání této místnosti. Bude také dekorativním prvkem. Jak vidíte, požadavky na koupelnový nábytek jsou poměrně vysoké. Proto je ten, který najdete v naší nabídce vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Jako je například akátové dřevo a ocel.

Sortiment naší prodejny nabízí regály, skříňky a koupelnové police v různých barvách a tvarech. Jsme si jisti, že i ti nejnáročnější zákazníci najdou to, co hledají. K dispozici máme skříně v podobě vozíků, které se skvěle hodí například do kadeřnických salonů, masážních salonů, kosmetických a wellness salonů. Umožňují rychlou přepravu nářadí, kosmetiky a dalšího příslušenství z jednoho místa na druhé. Krásná kombinace bílé a dřeva dělá pokoj nejen prostornějším, ale působí on sterilně.

V nabídce skříněk, regálů a koupelnových polic dostupných v naší nabídce najdete propozice, které jsou ideální i pro hotelové koupelny. Tradiční, jednoduché a elegantní bambusové police skvěle zapadnou do klasických interiérů. Najdete zde také řešení ideální pro malé domácí koupelny. A mezi nimi koupelnovou poličku s košem na prádlo.

Perfektní propozice do sprchy

Mezi koupelnovými poličkami lze najít i propozice, které využijete ve sprše. Nábytek je vyroben z odolné oceli, má 4 police v nerovných rozestupech, díky čemuž se na něj vejdou jak menší, tak i větší lahvičky s kosmetikou. Zajímavým řešením je také třípatrová stojící skříňka vykonaná z kovu. Police, víceméně ve tvaru košíčku, pojmou kosmetiku jako jsou koupelové gely, šampony, peelingy a další. Zajímavý design se skvěle hodí do moderních interiérů.

Hledáte kvalitní koupelnové regály, umyvadlové skříňky a police? Jste na správném místě. Doporučujeme koupelnový nábytek z kvalitních materiálů, který využijete doma nebo v kosmetických a kadeřnických salonech. Výrobky vyznačující se originálním a zajímavým designem budou rovněž dekorativním prvkem těchto místností. Dokonalé zpracování a snadné čištění jsou další výhodou. Využijte naši nabídku.


Odborný magazín o bazénech vám poradí jaký bazén koupit i jak se o něj starat.