Kdo hledá, najde! Přestože sehnat v Praze nový byt do osobního vlastnictví za rozumnou cenu je nadlidský výkon, čas od času se najde projekt, který myslí na „obyčejné lidi“. Na lidi, kteří chtějí slušně bydlet, založit rodinu, vytvořit si zázemí a získat místo, které by bylo hodno nazývat domov.

Inzerci na byty Praha 3 byste již v tuto chvíli nejspíš hledali marně, poptávka po zdejším novém bydlení je totiž tak silná, že jinou reklamu, než vlastní doporučení ani nepotřebuje. Spokojení majitelé již prodaných bytových jednotek vychválili byty v sousedství svým známým natolik, že volné jednotky doslova online mizely pod rukama.

více v článku...

Booking bytů online

Nabídka volných bytů se aktualizuje na webu developera. Díky interaktivní aplikaci lze zhlédnout přesnou polohu bytu, jeho konstelaci vzhledem k okolí i jeho výslednou cenu. Poptat byt, je možné prakticky na jedno kliknutí s veškerými informacemi, které budete mít k dispozici.

Uvažuje-li o tom, že se stanete majitelem nemovitosti na žižkovském Vackově, k prodeji je nabízeno posledních deset bytů. Jde o bytové jednotky o velikosti 1 až 4+kk. Téměř všechny byty disponují předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Nabízejí maximum soukromí a přitom i velkorysou metráží a rozhledem. K většině bytů náleží garážová stání a sklepní kóje. Jsou situovány v podzemních podlažích. Cena jednotky nezahrnuje kupní cenu parkovacího stání, to lze pořídit od 370 tisíc korun.

Žižkov táhne mladé

Žižkov se stává novým centrem mladých lidí, kterým se přizpůsobil i zdejší styl života a služeb. Veškerá občanská vybavenost, ale i nová výstavba na místě nynějšího nákladového nádraží, potvrzuje tezi, že lokalita Prahy 3 se stává novou, neokoukanou a moderní městskou čtvrtí, kde bude radost žít.