Máte pick-up, dodávku nebo návěs, kde uvažujete o lepším využití jeho prostoru? Podívejte se, jaké možnosti nabízí vestavby do aut. Můžete tak jednoduše získat například úložný prostor, na kterém bude plně pochozí podlaha. Samozřejmě s homologací. 

Nové možnosti celého prostoru

Když převážíme náklad, většinou narážíme na jeden velký problém – věci po příjezdu na místo jaksi nejsou na svém původním místě. Veškeré nářadí a další potřeby se tak volně pohybují v rámci prostoru auta, což nám působí velké starosti nejen při jejich neustálém hledání, ale také z hlediska bezpečnosti přepravovaných osob. Vestavby do auta si s otázkou úložného prostoru i bezpečnosti dokáží hravě poradit.

Variant není nikdy dost

Možná jste již slyšeli, že se do prostoru kufru dá nainstalovat plně homologovaná vestavba, která problémy s bezpečností přepravovaného nákladu i s jeho úklidem dokáže vyřešit. Nově se však objevují další a další varianty, jak využít úložný prostor skutečně každého vozidla. Nejedná se tedy již jen o regály, výsuvy, šuplíky a další prvky, ale i o úložný prostor s plně pochozí podlahou.

Vše bezpečně uloženo

Je tak možno se vydat na cestu, aniž byste si dělali starosti s tím, jak vše do auta naskládáte. Systém výsuvů umožňuje skrýt celou řadu potřebného nářadí nebo předmětů, a přitom se v prostoru auta nic nezmění, nic nepřekáží. Výsuvný box má navíc velmi štědrou možnost zatížení, proto se, co se týče množství předmětů, v něm nemusíte nijak omezovat. Většinou se jedná o možnost uložení až 90 kilogramů nákladu.

Pokud potřebujete úložný systém demontovat, postačí vám k tomu necelá půlhodinka času. Pokud tedy potřebujete využít plnou výšku vozidla pro přepravu objemného nákladu, vestavba se dá jednoduše demontovat a poté opět vložit na své místo. Vestavba do auta je tak bezpečnou možností, jak přepravovat vše potřebné.