Dnešní doba je bohužel uspěchaná a mnoho žen se snaží ušetřit ve svém programu každou minutu. Jiné ženy zase nechtějí trávit mnoho času u zrcadla a zkrášlování je nebaví. Přesto chtějí vypadat upraveně, cítit se dobře a sebejistě. Patříte k takovým ženám? V tom případě by vám pomohl pomoci permanentní make-up. Jak tato kúra funguje? 

Beauty ART – kosmeticky salon Praha zákaznicím vychází vstříc  

Jak to vlastně probíhá? Této proceduře předchází odborná konzultace, během které kosmetička z Beauty ART – kosmeticky salon Praha s klientkou probere, jakých částí se permanentní make-up bude týkat. Poté na základě vaší přirozené barvy vlasů, pleti i očí vybere ten nejlepší odstín pigmentu. V Beauty ART – kosmeticky salon Praha je kladen velký důraz na přirozenost, takže obličej je po zákroku svěží a upravený.

Cílem je podtrhnout přirozené rysy obličeje a zvýraznit tvář. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který do povrchové vrstvy pokožky pomocí mikro-jehliček aplikuje barevné pigmenty. Hloubka, do které se pigment zavádí, je menší, než při klasickém tetování. To vše za použití šetrných barviv založených převáženě na přírodní bázi. Výsledkem je dlouhodobé líčení. To vydrží na pleti 3-5 let v závislosti na typu pokožky. Barva se postupně vytrácí, ale lze ji znovu obnovit. 

Kde lze permanentní make-up použít? 

Klientky si často vybírají permanentní make-up obočí, který upravuje jeho šířku, délku i barvu. Chybějící obočí je dokonce možné kompletně vykreslit vláskovou metodou. Další možností je aplikace očních linek, které krásně zvýrazní oči. Rty lze konturovat, stínovat a barevná výplň vylepší jejich tvar. Lze doplnit i ztrácející se červeň rtů. 

Beauty ART – manikúra Praha je řešením pro vaše nehty 

Potřebují vaše nehty oživit a nakopnout? Nelíbí se vám jejich tvar, barva či kvalita? Nechte si poradit od odbornic z Beauty ART – manikúra Praha. Vyslechnou vaše přání a nabídnou vhodné řešení. Někomu se více líbí přirozený a tradiční vzhled nehtů. Pro takové klienty je v Beauty ART – manikúra Praha připravena francouzská manikúra. Proti lámání nehtů je tu japonská péči P-Shine. Jessica Systém zase přináší klientkám přirozený lesk pro jejich nehty. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv metodu, tak v Beauty ART bude mít garanci té nejkvalitnější kosmetiky.